stocksy.com

Možno si to už zažila.  Stretla si ho, bolo ti s ním fajn, všetko bolo super, rozumeli ste si, prebehla iskra a podobne. Prvé stretnutie, druhé, tretie, štvrté… ťahalo sa to pár týždňov, prípadne aj mesiacov. Nesprával sa k tebe ako ku kamarátke, mala si pocit, že to smeruje k niečomu vážnejšiemu, veď prečo nie, keď všetko bolo tak super, že?

Ak je nám,  s chlapom dobre, vyhovuje nám, nevidíme dôvod , prečo tento stav neposunúť do vyššieho levelu – do vzťahu. Háčik je však v tom, ak sa ON na tento „stav“ ešte necíti. Vyhovuje mu Vaša medzifáza,  potrebuje čas, nechce sa ešte viazať, chce zadné dvierka, bojí sa, aj keď časom „boh vie, možno z toho bude láska“.  Nechce teda zatiaľ vzťah, ale nechce ťa ani stratiť.

pexels.com

No a ty, keďže si si ho za ten čas obľúbila, pristúpila si na túto „čakačku“ a čakala, kým bude pripravený váš už „skoro vzťah“ presunúť do oficiálnej roviny. Možno si sa teda dočkala, a dnes ste šťastná dvojka. V opačnom prípade si sklamaná, pretože jemu by Váš „ skoro vzťah“ vyhovoval snáď aj večnosť a tvoje nádeje sa rozbili na milión kusov…

pexels.com

Drahá moja, možno to bude znieť ako klišé, ale tento chlapec (nie chlap), nie je pre teba. Chlapci na vzťah zrelí nie sú, a do štádia chlapa potrebujú dospieť. Chlapci sa totiž boja akejkoľvek zodpovednosti vrátane záväzkov.

Zaslúžiš si plnohodnotný vzťah s chlapom, ktorý bude vedieť, že ťa chce. Bude vedieť, že ty si tá, s ktorou chce naozaj byť a nebude potrebovať ani minútu času na to, aby to zistil, či sa o tom presvedčil. Zaslúžiš si chlapa, ktorý ťa nebude živiť prázdnymi nádejami a rečami o čase. Zaslúžiš si chlapa, ktorý bude hrdý na to, že môžeš byť jeho polovičkou, ako aj on tvojou. Zaslúžiš si chlapa, ktorý ti nedovolí zbytočne čakať. Zaslúžiš si niekoho , kto s tebou bude zaobchádzať s rešpektom. Zaslúžiš si niekoho, pre koho bude „ skoro vzťah „ s Tebou veľmi málo…

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating