Muž a žena oblečení v svetroch

Láska má snáď milión podôb a každý jeden vzťah je toho dôkazom. Každý pár má totiž svoj vlastný jazyk, ktorým si dáva najavo, že city sú silné a skutočné. Nie sú to len slová, bozky a objatia, ale aj skutky, ktoré lásku potvrdzujú. Vzťah s mužom, však vraj nás ženy naučí, že sme v tomto úplne odlišní. Chlapi totiž neprejavujú city tak, ako by sme si to želali.

Česť výnimkám, samozrejme. No sú tu aj chlapi, ktorí tie city neukážu za žiadnu cenu. Život s nimi je síce krásny, ale neustále ti budú po rozume behať myšlienky o tom, či ťa naozaj miluje. Každý deň budeš túžiť po tom, aby sa ti otvoril a povedal, ako na tom jeho srdce je. Dni, mesiace, roky budú ubiehať a ty si na to zvykneš, no to neznamená, že sa s tým aj zmieriš.

Aký je vzťah s mužom, ktorý ti nepovie tie 2 slová?

Nevysloví „ľúbim ťa„, tobôž nie to slovo začínajúce sa na „m“. Nepohladí ťa len tak po tvári, nedrží ťa za ruku po celý čas, keď ste na prechádzke. Nevyjadruje ti lásku cez piesne ani básne. Nekúpi ti kyticu ruží a nepozve na rande pri sviečkach. To však neznamená, že jeho city nie sú tak skutočné, ako tie tvoje. Aj keď, pravdou je, že ťa jeho kamenné vystupovanie môže doslova bolieť.

Dobre vieš, že ti to dá najavo skutkami. No ak ani tie nie sú také, aké by si očakávala, potom je tu problém. Najmä, ak si ty človek, ktorý tú pozornosť chce a potrebuje, aby bol vo vzťahu naozaj šťastný. Byť s niekým, s kým je síce skvele, no vyzerá to, ako keby to bolo iba priateľstvo s výhodami, nemôže vyhovovať každému.

Ako máš vedieť, že ťa naozaj miluje? Ako si máš byť istá tým, že to s tebou myslí vážne? Tvoje vnútro sa zožiera a prahne len po tom, aby bolo láskou pohladené a upokojené. Buď sa on naučí, že to vo vzťahu potrebuješ, alebo budeš s chrobákom v hlave žiť po celý čas, čo budeš po jeho boku. Je len na teba, aké hodnoty v láske sú pre teba zásadné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating