Ako odhaliť klamára
instagram/charlieandlauren_

Láska ma milión podôb a dá sa vyjadriť tisíckou slov. No niekedy nie sú slová to, čím sa skutočná láska dokazuje. Dôležitejšie sú skutky – malé aj veľké činy, vďaka ktorým vieš, že to s tebou partner myslí vážne. Možno ti každý deň nehovorí tie 2 slová, no ak pre teba robí všetky tie maličkosti, vieš, že nimi vyjadruje svoje city.

Každá žena vníma tieto skutky inak – kým pre niektorú sú samozrejmosťou, iná by za takýto prejav dala čokoľvek. Jedna potrebuje počuť „ľúbim ťa“, aby sa presvedčila, že ju partner miluje. Iná potrebuje cítiť jeho ruku na ramene vtedy, keď má zlú chvíľu.

Pretože takto muži svoju lásku vyjadrujú. Možno ti nekúpi kyticu kvetov každý sviatok, no náklonnosť ti ukazuje každodennými maličkosťami.

Ukazuje ti ju, keď ti podrží dvere, keď ti dá svoju bundu, lebo ti je zima. Miluje ťa, keď vie, ktorú čokoládu miluješ a prinesie ti ju, ak si mala zlý deň. Aj ti prinesie teplý čaj do postele, pretože si prechladla. Odvezie ťa, lebo ťa nenechá ísť v noci samú a vždy ťa na rozlúčku pobozká.

Prejavuje ti lásku vtedy, keď ťa nechá spať dlhšie a prinesie ti raňajky do postele. Nevadí, že sú to len ohriate párky. Pointa sa skrýva niekde inde. Pozerá s tebou film, ktorý neznáša, počúva o tvojich „problémoch“ a je ochotný ísť s tebou aj na balet. Hlavne, nech ťa tým poteší.

Pozri sa na všetky tie veci, ktoré vo vzťahu robí. Myslíš, že nie sú dostatočným dôkazom lásky? Mýliš sa, sú totiž jej skutočným potvrdením.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating