Nevhodné partnerky

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Muž, ktorý hľadá ženu a dlhodobo túži po vzťahu, má v hlave určité predstavy. Každý chlap má určité štandardy, ktoré od svojej budúcej partnerky očakáva. Existujú však aj vlastnosti, ktoré vo vzťahu tolerovať nikto nebude. Týchto 5 vecí majú podľa chlapov len nevhodné partnerky.

Možno si si to doteraz nepripúšťala, no ak máš nasledujúce vlastnosti aj ty, skús na sebe zapracovať.

Prelietavosť

Táto vlastnosť sa určite nepáči ani tebe. Každý z nás si musí uvedomiť, že skákať zo vzťahu do vzťahu nie je príjemné. Ak patríš medzi ženy, ktoré sa len minulý týždeň rozišli a už chcú ísť do ďalšieho vzťahu, zrejme nebudeš partnerka na celý život.

Pár po rozchode
zdroj: Pexels/Gustavo Fring

Reči o „čaroch“ a ezoterike

Muži majú radi úprimné ženy, ak ho však na prvom rande vystrašíš, druhé už nebude. Ak hovoríš len o číslach, znameniach a osude, nepritiahneš žiadneho chlapa. Zameraj sa skôr na veci, ktoré ti pomôžu byť žiadanou.

Prehnaná vášeň k cvičeniu

Každému sa páči niečo iné a je to v úplnom poriadku. Ak však patríš medzi ženy, ktoré milujú extrémnu kulturistiku, asi sa nebudeš páčiť úplne všetkým mužom. Svaly sa hodia aj ženám, no nesmieš však zabúdať, že všetkého veľa škodí. Športovať a žiť zdravým životným štýlom by však aspoň trochu mala každá z nás.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating