instagram.com/taylorswift

Kým seriál, ktorý si získal mnoho fanúšikov a je prirovnávaný k modernejšej verzii obľúbených Žien z rodu Gilmorovcov, si vyslúžil aj (minimálne) jedného veľkého odporcu – Taylor Swift. Informoval o tom magazín Glamour

Konkrétne ide o seriál Ginny & Georgia, ktorý nájdeš na Netflixe (zatiaľ iba s českými titulkami). V jednej z častí sa však vyskytol vtip, ktorý sa známej speváčky dotkol.

Speváčka sa na svojom twitteri k celému vtipu ohradila. „Hey Ginny & Georgia, volal rok 2010 a chce svoj trápny a se*istický vtip späť“ napísala rozčúlená Taylor.  Ďalej označila vysielaciu stanicu a vyzvala ju, aby prestala degradovať ťažko pracujúce ženy.

Nemiestny vtip odznel v poslednej epizóde prvej série, kde prebieha hádka medzi Ginny a jej matkou Georgiou, kvôli vzťahom. Počas ich konverzácie sa Ginny opýta: „Prečo sa staráš? Ty si mužov striedala častejšie ako Taylor Swift.“ 

Nie je to však prvý raz, čo sa na Netflixe objavila narážka na speváčkine vzťahy. Tentokrát si však povedala, že stačí a ozvala sa. Jej príspevok sa tak stal virálnym a získal viac ako 650-tisíc lajkov a 210-tisíc komentárov.

Zdroj: glamourmagazine.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News