pexels.com

Niekto mi povedal, že muži sa aj tak vždy vrátia.

Keby sa ma niekto opýtal pred troma rokmi, či by som uverila, vysmiala by som ho. Aké je hlúpe, myslieť si, že ten, kto ťa opustil sa vráti. Prečo by sa mal vrátiť, keď sa rozhodol ma nechať?

No teraz, po viac ako dlhom čase, by som povedala, že to môže byť pravda.

Pretože môj zármutok bol nakoniec premenený na šťastie s návratom.  Pýtala som sa samej seba, prečo sa rozhodol vrátiť. Prečo teda odišiel prvý raz? Prečo si musel začať niečo nové s dievčaťom, aby si uvedomil, čo všetko mal?

Dni plné sĺz a frustrácie sa zmenili na ten očakávaný návrat jeho. Tak prečo rozmýšľať? Prečo stráviť toľko času rozmýšľaním o tom, čo by sa stalo inak?

V niektorých prípadoch o mužom nemusíš počuť pár hodín alebo pár dní, po ich odchode. No jedno je isté, chlap, ktorý ťa aspoň trochu úprimne miloval, sa vždy vráti.

Nepýtaj sa ma prečo, ale vrátia. Možno si naozaj uvedomil, čo stratil. Možno je len znudený z toľkého nudného života. Nepýtaj sa prečo, je to ich voľba.

A to, čo robiť po jeho návrate je zase tvoja voľba. Tvoje rozhodnutie. Prijmi ho alebo ho odmietni.

Ale pre túto chvíľu prestať strácať čas a nepremýšľaj. Daj do toho celú energiu a to, čo je najdoležitejšie: daj do toho seba a svoje srdce.

Rozhodni sa.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating