Tehotenstvo

Hovorí sa, že pôrod patrí k najväčším bolestiam, ktoré žena môže v živote zažiť. A chlapi na niečo také stavaní nie sú, aspoň si to my ženy myslíme. Instagramer a TikToker Maitland Hanley to dokonca aj potvrdil, pretože si na sebe vyskúšal menší experiment – tehotenstvo.

Na chvíľku sa zahral na tehotnú ženu. Na telo si pripevnil melóny, ktorý mal byť náhradou za bruško a zväčšené prsia. Na vlastnej koži si vyskúšal, ako sa s takýmto bruchom vstáva z postele, z vane, ako sa obúvajú topánky, nakupuje alebo nastupuje do auta. Na prvý pohľad bežné činnosti, ktoré však pre tehotné ženy také jednoduché nie sú.

Aj keď to všetko zobral ako jeden veľký žart a novú skúsenosť, muži (ale aj iné ženy) by si mali uvedomiť, že tehotné ženy to naozaj nemajú ľahké. Aj keď o pomoc nepožiadajú, niekedy im padne dobre, ak im s niečím pomôžeš. Nezabúdaj na to, aj keď sa pri týchto videách určite dobre pobavíš.

Ako vyzerá deň počas tehotenstva z pohľadu muža?

 

@maitlandhanleyMan being pregnant for a day pt.3 😂 ##watermelonchallenge ##watermelonbaby ##pregnantbelly ##pregnantman ##fyp♬ good 4 u – Olivia Rodrigo

Viac videí nájdeš na jeho sociálnych sieťach ako TikTok a Instagram, kde sa teší veľkému počtu sledovateľov.

Okrem toho, že tehotenstvo je naozaj veľmi náročné, dokáže ženy aj poriadne zmeniť. Ak chceš vidieť premeny známych celebrít, pozri si náš starší článok TU. Tieto fotky ti vyrazia dych.

Zdroj: Instagram/maitlandhanley, TikTok/maitlandhanley

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife