Dobrí muži

Zlí chlapci sú jednoducho už od pohľadu neskutočne hot a príťažliví až tak, že ich dokážeme uprednostniť pred tými dobrými. Prečo nás nepriťahujú tí dobrí a tichí muži?  

Zamýšľala si sa niekedy nad tým, prečo nemáš záujem o dobrých chlapov? Toto sú 4 znaky, ktoré ti dosvedčia to, že sa ti páčia len tí zlí. Pamätaj, nie každý rebel za to stojí.

Myslíš si, že dobrí sú nudní

Na svete je aj z filmov či kníh zaužívaný stereotyp, že dobráci musia pôsobiť nudne. Nie každý je však skutočne nudný. Aj s chlapom, ktorý má dobré srdce a je slušne vychovaný, môže byť sranda. Niekedy daj šancu aj takému, ktorý možno nepatrí medzi dravcov, no dá ti niečo oveľa dôležitejšie, a to je láska.

zlí muži
zdroj: Unsplash/Claudia Love

Nie sú dobrí v posteli

Pamätaj, ticha voda brehy myje, takže aj ten, ktorý môže prvý pohľad vyzerať ako tichý a nepríťažlivý, môže byť v posteli drak. Kto povedal, že musí byť v posteli drevo? To, či bude dobrý v posteli, odhaľujú úplne iné znaky, o ktorých sa dočítaš v našom článku TU.

Túžba napraviť pokazeného chlapca

Niektoré z nás si myslia, že dokážu zmeniť toho zlého a neverného chlapa na dobrého, milujúceho partnera. Zrejme ťa sklameme, no zlí muži sa takmer nikdy nezmenia. Niektorí sa možno mierne napravia, no nie je to žiaden zázrak. Toto sú 3 faktory, ktoré nasvedčujú tomu, že sa nezmenia, a teda svoje chyby budú robiť stále znova a znova.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Chceš, aby žiarlil

Čo by to bol za vzťah, keby tvoja polovička ani troška nežiarlila? Táto emócia podľa niekoho patrí medzi prejavy lásky, avšak len vtedy, pokiaľ je v zdravej norme. Žiarliť môžu aj tichší ľudia, takže sa nemusíš báť toho, že ti všetko dovolí a bude ti len pritakávať. Vo vzťahu musí prevládať rovnosť a rešpekt.

Ak sa ti pravidelne rozpadávajú vzťahy a si nešťastná, mala by si sa zamyslieť nad tým, či ti tí zlí partneri za to stoja. Nezdravé vzťahy sú práve s ľuďmi, ktorí patria medzi manipulátorov a toxických predátorov. Takéto vzťahy nikdy neveštia nič dobré a každý vzťah skončí zlomeným srdcom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating