Photo by Tristan Gassert on Unsplash

Kto by mal rád klamstvo či zradu? Azda nikto. Rozdiel je však v tom, ako sa človek k takej situácií postaví a ako to jeho život zasiahne. Kým jeden dokáže odpustiť, ten druhý zradu nedokáže akceptovať, ani keby chcel. Jeho povaha to jednoducho nedokáže. Toto sú 3 znamenia ľudí, ktorí k nim patria.

Baran

Rozhodnosť a bojovnosť sú vlastnosti, ktoré charakterizujú človeka narodeného v tomto znamení. Vždy jedná úprimne a veľkoryso. Len zriedka klame a ani klamstvo od druhých vôbec neakceptuje. Patrí k najčestnejším ľuďom vôbec a verí, že ľudia sú vždy úprimní.

Ak zistí, že bol oklamaný, sklame ho to a tak ľahko ti neodpustí. A už vôbec nezabudne. Jeho hnev je silný rovnako ako jeho tvrdohlavosť.

Býk

Býk je človek povahovo mierny a vyrovnaný, väčšinou sa nenechá ničím vyviesť z rovnováhy. Až na klamstvo. Podobne ako Baran, aj on je veľmi tvrdohlavý, takže vždy verí vo svoju verziu pravdy. Ak s ňou nesúhlasíš, vysvetlí si to po svojom. Sám sa cíti zle, ak by mal klamať, no nedokáže prijať iné názory.

Raz ho oklam a už nikdy nebudete mať vzťah ako predtým. Na klamstvo či zradu nikdy nezabudne a aj po rokoch ho to bude kdesi vnútri trápiť.

Vodnár

Človek narodený v znamení Vodnára je priateľský, milý a trocha tajomný. Práve priateľstvo je pre neho dôležité, takže ak sa v ňom sklame, je to akoby sa mu zrútili životné hodnoty. Morálka a empatia je pre neho dôležitá, takže klamstvo je pre neho neprípustné.

Ak ho zradíš, ukáže ti, že tak, ako vie pokojný, dokáže sa aj poriadne rozohniť. Rovnako tak ti už nikdy neprezradí žiadne svoje tajomstvo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy