Unsplash/Becca Tapert

Tešila si sa na priateľa celý deň, večer si urobíte pre seba romantickú chvíľku, no problém je v tom, že nevieš dosiahnuť vrchol. Vedela si o tom, že niektoré ženy ho nedokážu dosiahnuť vôbec? Ide o poruchu, ktorú môžeš riešiť aj so svojím lekárom.

Niekedy to jednoducho nejde, aj keď sa snažíš a nie si schopná urobiť sa. Najčastejšie za to môžu tieto štyri dôvody.

Nie si v správnej nálade

Mala si ťažký deň a nedokážeš sa uvoľniť. V hlave máš milión myšlienok, čo všetko ešte musíš stihnúť urobiť a proste nie si v tej správnej nálade. Netreba tlačiť na pílu a keď to nejde, tak to proste nejde. Daj si predtým relaxačný kúpeľ a skús sa naladiť na správnu vlnu.

Máš málo sebavedomia

Ak máš problémy s nízkym sebavedomím, stále ťa trápia myšlienky, čo si o tebe myslí, keď ťa vidí vyzlečenú. Sama sa takýmto spôsobom sabotuješ, pretože partner, ktorý ťa miluje, zväčša nerieši, či ti trčí nejaké kilo navyše alebo že nie si dokonale hladká. Skús sa uvoľniť a užívať si bez toho, aby si sa trápila zbytočnými myšlienkami.

Nespoznala si vlastné telo

Ak ty sama nevieš, čo ti robí dobre, ako môžeš čakať, že to zistí niekto iný? Mnoho dievčat sa o tom hanbí čo len hovoriť, no je to prirodzená súčasť našich životov. Skús to napríklad počas sprchovania. Keď zistíš, čo sa ti páči, budeš to môcť povedať aj svojmu priateľovi a budeš ho vedieť lepšie navigovať.

Nie si so správnym partnerom

Nemusí to byť pravidlom, ale stáva sa to. Niekedy môže nastať situácia, že so svojím súčasným priateľom nie ste kompatibilní a práve z toho dôvodu sa ti nedarí dosiahnuť vrchol. Existuje množstvo dievčat, ktoré prezradili, že v novom vzťahu sa tento problém vytratil a dostali sa do raja hneď na prvýkrát. Nehovoríme, že musíš teraz priateľa vymeniť, ale maj na mysli aj toto.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating