unsplash.com

Tiež si mala niekedy taký pocit, že ťa nejaký človek hrozne moc vyčerpával? Že si nebola až tak moc šťastná? No napriek tomu si s ním stále trávila čas a nevedela mu povedať zbohom. Stále si si nahovárala, že to bude v pohode, že si šťastná, aj keď si vnútri seba cítila úplný opak. Cítila si, ako ťa ten človek psychicky ubíja.

Tak prečo si od neho už dávno neodišla?

Možno to bolo tým, že kedysi znamenal pre teba veľa. Ale postupom času sa to menilo a teraz iba stále veríš, že to je len krátkodobý stav. Alebo si si stále hovorila, aká si šťastná, aj keď to tak nebolo a iba si sa bála, že to je jediný človek a lepšieho nenájdeš. Je veľa dôvod prečo. V mojom prípade to bol takzvaný blok. Nemohla som to spraviť, aj keď som sa necítila pri ňom šťastná.

Ver mi drahá, chcem pre teba to najlepšie. Ak sa cítiš pri nejakom človeku nesvoja a úzkostlivo, tak to nesíl a odíď. Bude ti omnoho lepšie. On je v tvojom živote navyše a nepotrebuješ ho. Len si sama sebe ubližuješ.

Zaslúžiš si lepšieho. Zaslúžiš si človeka, s ktorým sa budeš cítiť úžasne. Človeka, ktorý bude vedieť aká si výnimočná. Ktorému nebudeš musieť dokazovať svoju hodnotu, pretože on ju bude poznať aj sám.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife