thoughtcatalog.com

Odmalička ma rodičia viedli k tomu, aby som si vážila všetko čo mám.. Ukázali mi, aké dôležité sú priority a ako sa tešiť zo života, aj keď zrovna nemám svoj deň. Robím všetko pre to, aby ich výchova nebola zbytočná.

Čo sa týka teba. Spoznal si ma v čase, kedy som zúfalo hľadala nejakú útechu. Odlúčenie od rodiny som znášala horšie ako som si myslela. Bola som tiché, nevýrazné dievča. Kam sa to dievča stratilo, že?

he thoughtcatalog.com

Ty si mi podal pomocnú ruku a ani o tom nevieš. Nežiadala som ťa o nič. Prosto si prišiel a stal si sa súčasťou môjho života. Deň nášho zoznámenia bol zvláštny. Už vtedy som vedela, že na teba nikdy nezabudnem. Niečo ma k tebe strašne ťahalo. Avšak nechcela som si ťa bližšie pripustiť.  Chcela som prežiť deň a ísť domov. No ty si mi vždy dokázal spestriť deň.

Potrebovala som tvoju spoločnosť. Tá túžba bola omnoho silnejšia ako môj plán prežiť sama dni, týždne, mesiace..Ukázal si mi ako žiť bez výčitiek. Ako sa smiať nahlas na celé mesto a mať na háku, čo si kto myslí. Naučil si ma užívať si každý deň.

asa weheartit.com

Nie som jednoduchá povaha. Tvrdohlavá, no vo všetkom som hľadala spôsob, aby si bol šťastný. Drzá, no ty si to chápal. Bola som ľahko zraniteľná. Dokázala som si priznať svoju chybu, ale bavilo ma doťahovať sa s tebou. Naše hádky nikdy netrvali dlho. Vieš prečo? Pretože som nechcela prísť o niekoho tak dôležitého v mojom živote ako si ty.

Zo začiatku som mala strach. Priznávam sa. Nechcela som ťa zaťažovať mojimi problémami. Nepotrebovala som, aby ma niekto ľutoval. Potrebovala som len byť v tvojom náručí. Vtedy som bola šťastná, v bezpečí.

asasasa weheartit.com

Od veľa ľudí počúvam, ako ľutujú deň, kedy spoznali človeka, ktorý bol pre nich kedysi priorita. Prečo? Prečo by som mala ľutovať, že som ho spoznala? On priniesol do môjho života len dobro. Konečne som bola šťastná. Neľutujem žiadne chvíle s ním. Ani tie zlé. Taktiež neľutujem, že som sa zaľúbila. Neľutujem absolútne nič!

Neľutujem, že som ťa spoznala. Pretože si to najlepšie, čo ma tu mohlo stretnúť. Zaslúžiš si byť šťastný. Nasleduj svoje sny. Plánuj. Ver si. A nikdy, NIKDY sa nemeň. Ja tu budem vždy pre teba. V dobrom i v zlom <3 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating