Keď sme sa prvýkrát stretli ani vo sne by mi nenapadlo, že spolu zostaneme. Bol to pre mňa jeden veľký sen, ale myslela som si, že sa prebudím a ty tam nebudeš. Avšak…opak bol pravdou. Ty si zostal aj napriek tomu, že som ti v ten večer povedala asi naozaj všetko. Ja ale nevidím, dôvod prečo by som ti mala klamať a robiť medzi nami rozpory, keď s tebou chcem byť. Chcela som začať s čistým štítom. A tak som čakala na tvoju reakciu. Do ničoho som ťa nenútila, kedykoľvek si mohol odísť. Ale ty… Ty si ostal…


Bol si pri mne aj v ťažkých chvíľach, kedy to so mnou nie je jednoduché, keď mám tie svoje náladové stavy, keď som protivná a zlá a dokonca si sa na mňa nikdy nenaštval. To je pre mňa úplne nepochopiteľné. Mám na mysli tú tvoju vyrovnanosť a oddanosť. Ani raz si sa na mňa nepozrel ako na blázna aj keď som si začala len tak pospevovať či tancovať uprostred kuchyne, alebo som dostala záchvat chrochtavého smiechu, ktorý nešiel utíšiť. Nesnažíš sa ma zmeniť, naopak. Robíš to všetko so mnou, stojíš pri mne. Na rovinu povieš čo si myslíš, alebo čo by si chcel. Nesnažíš sa, aby som na to prišla sama. Uznávam, že keď hráme nejakú hru, tak ma nechávaš vyhrať. Viem to! Nemysli si, že nie, ale páči sa mi to. A viem, že tebe sa páči môj víťaznom tanček. 


A to si na tebe najviac cením. Nesúdiš ma za iné z tvojej minulosti. Pozeráš sa na svet ako na nádherné miesto, kde sú všetci dobrí a tí čo nie sú, majú len zlý deň alebo horšie obdobia. Povedala by som, že sa na ne pozeráš cez ružové okuliare. Naozaj nechápem ako sa to stalo, ale ja som v deň nášho zoznámenia objavila ten najväčší poklad a v žiadnom prípade ho nikomu inému nedám. Radšej by som ho sama zakopala a vytvorila k nemu mapu, aby som sa k nemu mohla stále vracať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.