Život Nely Slovákovej nie je v žiadnom prípade nudný. Za posledné mesiace toho stihla urobiť pomerne dosť. Oznámila, že pracuje na svojom novom produkte a neobišla ju ani malá kauza v podobe uniknutých fotiek, ktoré zverejnil jej bývalý priateľ.

Hviezda z reality šou Hotel Paradise a úspešná česká influencerka a podnikateľka teraz randí s hokejistom Lukášom Kozákom. Vyzerá to medzi nimi naozaj vážne, čo potvrdila aj samotná Nela veľkou novinkou. Prezradila, že spolu bývajú a že dokonca plánujú začať stavať vlastný dom, ktorý sa stane hniezdečkom ich lásky.

„Tak prvýkrát v živote s niekým „bývam“. Našťastie je čistotný, voňavý a celkom aj poslúcha. Hokejová sezóna sa tento rok skončila a my premýšľame, čo ďalej. Akým smerom budú naše životy pokračovať ďalšie leto, ďalšiu zimu, ďalšiu sezónu? Ďalšiu sezónu už nedám. Pekne som sa tým športovcom bránila, až mi jeden asi fakt zostane. No nech už staviame a ideme do svojho. Už čoskoro,“ podelila sa kontroverzná Nela so svojimi fanúšikmi na svojom Instagrame.

Spoločné bývanie je pre niektoré veľkým krokom a dokáže odhaliť, či spolu dvojica dokáže fungovať alebo nie. Veríme, že Nela s Lukášom v tejto skúške obstoja a spoločné bývanie si budú užívať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.