Nela Slováková

Mala neuveriteľné šťastie! Dnes ráno médiami prebehla informácia o tom, že za volantom luxusného auta, ktoré skončilo pri nehode pod kamiónom, sedela česká influencerka a podnikateľka, Nela Slováková. Tá sa po niekoľkých hodinách ozvala na Instagrame svojim fanúšikom rýchlou správou.

Život sa vie úplne zmeniť zo dňa na deň. To si zrejme práve dnes uvedomila aj 32-ročná Nela, ktorá pred 10 rokmi vyhrala reality šou Hotel Paradise a odvtedy je Čechom a Slovákom dobre známa.

Na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 379-tisíc followerov, sa rada chváli nielen svojím telom, ale aj luxusným životom. Okrem dovoleniek a oblečenia k nemu patrí aj auto, ktoré je po dnešku zničené.

Nela Slováková
zdroj: Instagram/nelaslovakova

Nela Slováková prežila vážnu nehodu

Ako sme informovali v článku, ktorý si môžeš prečítať TU, influencerka dnes šoférovala svoje luxusné auto zo Slovenska, kde trávila čas so svojím priateľom, smerom do Česka. Domov však podľa plánu nedorazila. Narazila totiž do stojaceho kamiónu v kolóne. Pri pohľade na jej rozbitého tátoša je priam neuveriteľné, že sa nikomu nič nestalo.

Aj keď je Nela na sociálnej sieti veľmi aktívna, fanúšikom sa ozvala až po niekoľkých hodinách, pričom k fotke, na ktorej je jej milovaný psík Lotty, napísala stručný odkaz. Ešte tento víkend si pritom užívala dovolenku s partnerom, slovenským hokejistom Lukášom Kozákom.

Nela a Lukáš
zdroj: Instagram/nelaslovakova

Obe sme v úplnom poriadku. Smerujeme na sono a röntgeny, pre istotu, pretože je to až nemožné,“ napísala pod dnešný dátum a slová „Všetci svätí“. Zrejme tí pri nej naozaj stáli.

Nela vyjadrenie
zdroj: Instagram/nelaslovakova

Zdroj: Instagram/nelaslovakova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News