Dara Rolins a Pavel Nědved
Instagram/dararolins_vermi

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ich romantickú rozprávku narušil škandál, jej frajer má veľký problém. Speváčka Dara Rolins si aktuálne užíva dovolenku so svojou dcérou a rodinou v zahraničí. Doma sa zatiaľ jej milovaný partner, bývalý futbalista Pavel Nedvěd, topí v obrovskom probléme. Ako informuje Nový čas, športovec je namočený v kauze údajného falšovania účtovníctva.

49-ročná Dara odletela spolu s 13-ročnou dcérou Lolou do Ameriky, aby využili veľkonočné prázdniny naplno. Tam trávia čas s ich rodinou, keďže na Floride má dom speváčkina sestra. Všetko sa v jej živote zdá byť na skvelej ceste, pretože verejne netají, že aj v láske našla toho pravého.

Rovnako starý Pavel má však plnú hlavu problémov, ktoré môžu vážne ovplyvniť aj ich vzťah.

Vo futbalovom klube Juventus Turín, kde je viceprezidentom, sa totiž rieši škandál s prepieraním peňazí, do ktorého má byť údajne sám zapojený. Podľa informácií chce klub (vrátane Nedvěda), talianska prokuratúra stíhať najtvrdšími trestami. Okrem zákazu činnosti na niekoľko mesiacov je v hre aj pokuta vo výške až 800-tisíc eur.

Zamilovaná Dara svojho partnera bude podporovať v každej situácii. Vyjadrila sa, že jej city k nemu sú silné a je ochotná robiť kompromisy pre ich vzťah. „Ja chodím momentálne za ním častejšie. Je to na mojej strane viac o tých kompromisoch, pretože ja mám ten program taký voľnejší a on je naozaj viazaný na presný časový harmonogram svojho tímu,“ prezradila Novému času.

Dvojica zatiaľ spoločné bývanie nemá a pendlujú medzi Českom a Talianskom, kde spomínaný klub sídli.

Dara si užíva slnečnú Floridu

Jej frajer má problém

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News