Dara Rolins
Instagram/dararolins_vermi

Prišlo to takmer po roku vzťahu! Speváčka Dara Rolins netají, že do svojho aktuálneho partnera, športovca Pavla Nedvěda, je až po uši zamilovaná. To, že spolu tvoria pár potvrdili koncom minulého roka a odvtedy sa posúvajú vpred veľkými krokmi. Bývalý futbalista sa konečne odhodlal k ďalšiemu významnému rozhodnutiu, ktoré Dara potvrdila pre Nový čas.

49-ročná Rolins bola od rozchodu s raperom Rytmusom single. Teda, žiadneho oficiálneho partnera po svojom boku neukázala. Po niekoľkých rokoch však našla to, čo hľadala, u Pavla. Ten si rozumie aj s jej dcérou, čo bolo pre ňu nesmierne dôležité. Dara si s rovnako starým priateľom užíva voľné chvíle najmä cestovaním a zamilované fotky sa čoraz častejšie objavujú na jej Instagrame.

Dara je šťastná, že si jej najbližší dvaja ľudia rozumejú

Keďže už obaja majú bohaté životné skúsenosti, vedia, že s niektorými vecami sa netreba ponáhľať a pri iných zase nie je dôvod čakať. Zrejme preto sa Pavel rozhodol posunúť ich vzťah na ďalší level a svoju partnerku pozval na návštevu do rodného mestečka, kde sa zoznámila s jeho rodičmi. Zoznámenie plánovali dlhší čas a teraz sa im to konečne podarilo, keďže boli pracovne neďaleko.

Pavel ma prišiel vyzdvihnúť a tým, že je to len hodinka do jeho rodnej dediny, ktorá sa volá Skalná, kde sa narodil a kde žije jeho rodina, tak sme spojili príjemné s užitočným,“ priznala Dara, ktorá u možno budúcich svokrovcov, strávila aj noc.

Nedvěd jej stranu rodiny pozná a údajne si všetci sadli. Dokonca jej ho s nadšením schválil aj otec jej dcérky, Matěj Homola. Zdá sa tak, že Dara naozaj našla človeka, ktorý sa k nej dokonale hodí.

Dvojica často cestuje po svete

Zdroj: cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News