Dara Rolins

Obľúbená slovenská speváčka Dara Rolins oznámila hneď dve zmeny v živote. Jej nový imidž si na Instagrame vyslúžil samé pochvaly. Tešia sa nielen fanúšikovia, ale aj známe tváre nášho šoubiznisu. Ikona však oznámila aj nečkanú pauzu.

Speváčka Dara Rolins si žije šťastný život s dcérou a priateľom. Tým sa ešte pred vyše dvomi rokmi stal bývalý futbalista Pavel Nedvěd. Rodený Čech žije v Taliansku, kde ho navštevuje aj speváčka. Dara dokonca nedávno priznala, že si nechali postaviť až dva domy.

Možno si postrehla, že Slovenka ešte minulý rok oslávila svoje jubilujem naozaj veľkolepo. Koncert v O2 Arene sa tento rok dočkal aj druhého pokračovania.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Dare sa darí nielen v speváckej kariére, ale aj na Instagrame, kde ju sleduje už vyše 715-tisíc fanúšikov. Ak patríš k jej sledovateľom aj ty, možno si postrehla aj jej najnovší záber. Na tom je z nej úplne iná žena.

Dara Rolins je iná žena, oznámila však pauzu

Yo a ešte som vám chcela povedať, že som sa ostrihala. Jak sa tak na sebe dívam, tie krátke vlasy robia divy … to keby som vedela, som mohla ušetriť za ten liftingzasmiala sa speváčka.

Dara teda priznala, že si nedávno nechala vylepšiť tvár. Okrem toho však prekvapila aj pauzou. „Posledné obdobie bolo dosť náročné, extrémne krásne. Výživné na emócie všetkého druhu, zamestnalo mi to telo aj hlavu na plné obrátky. A preto mám v pláne oddychovať. Vypnúť a neriešiť :). A tvoriť,priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Jej nové zábery si vyslúžili vyše 18-tisíc srdiečok a niečo okolo 500 komentárov. Ako však sama dodala, aj fanúšikov chce poprosiť o pochopenie, keďže má v pláne vytratiť sa aj zo sociálných sietí.

V komentároch Daru za nový zostrih vychválili nielen fanúšikovia, ale aj známe tváre. Z nového imidžu sa tešia napríklad Mirka Dobis, Lukáš Kimlička alebo speváčka Tina.

Čo povieš na jej nový zostrih ty?

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News