Dara Rolins

Známa slovenská spevácka diva Dara Rolins šokovala svojich fanúšikov na Instagrame. Zverejnila tam totiž šteklivé fotky v plavkách a svojich fanúšikov evidentne zaskočila. Nemôžu totiž uveriť, že žena s takou postavou iba nedávno oslávila svoje 50. narodeniny.

Dara Rolins nás už odmala neprestáva prekvapovať. Nielen, že má dokonalý spevácky talent, ešte sa pýši aj postavou, ktorú jej môžu závidieť o polovicu mladšie ženy. Iba prednedávnom totiž oslávila okrúhle jubileum na veľkolepom koncerte a dnes si užíva slnečné počasie na dovolenke pri mori. 

Dara Rolins
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Dara Rolins šokovala fanúšikov

50-ročnú speváčku na Instagrame sleduje už 705-tisíc fanúšikov. Veľmi rada im tam ukazuje aj kúsky zo svojho súkromia. Chlapské oči občas poteší aj nejakou tou šteklivou fotkou. Tentokrát však úplne zbúrala celú sociálnu sieť.

Zverejnila tam totiž niekoľko fotiek v plavkách z viacerých uhlov. Perfektne tak vynikla jej vynikajúca postava. Fanúšikovia v komentároch pod príspevkom šalejú a nemôžu uveriť, že žena s takouto postavou má 50 rokov. Fotky môžeš vidieť po kliknutí SEM.

„To je postavička, klobúk dole,“ píše jeden z fanúšikov. „50? Ani náhodou. Dara, daj si prerobiť občiansky preukaz,“ pridal sa ďalší. „Oh, figúra jak 20-tka,“ píše iný fanúšik. „Prepáč, ale že 50? To asi niekde nastal omyl,“ pochválil jej postavu a vzhľad pod príspevkom ďalší z followerov.

Dara Rolins komentáre
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News