pexels.com

Ten, kto v živote dostal veľa faciek sa zľakne aj pohladenia. Zopár ľudí ťa sklamalo. Možno hrali s tebou hry, využili ťa a potom odkopli. Možno ten, o kom si si myslela, že je ten pravý človek v tvojom živote, s tebou začal zametať všetkými smermi. Ten, o kom si bola presvedčená, že s ním chceš zostarnúť. Ten, komu dnes už nevieš povedať ani ahoj.

Si zranená, sklamaná a bojíš sa. Bojíš sa toho, že sa to stane znova. Že niekto ublíži tvojim citom, že ti znova zláme srdce na malinké kúsky a už ho nebudeš vedieť dať opäť dokopy. Možno si hovoríš, že si už pre tentokrát dáš pozor, že sa nedáš len tak ľahko, že sa nenamotáš na prvú osobu, ktorá ti daruje trochu pozornosti.

Už sa nezamiluješ… Ale takto predsa láska nefunguje.

Zdroj:pexels.com 

No a potom príde niekto, komu predsa dáš šancu. Dáš mu možnosť opäť zlomiť tvoje srdce s dôverou, že to nikdy neurobí. Neprehliadni kvôli minulosti niekoho, komu na tebe  skutočne záleží len preto, že predtým bol niekto, kto ti nedokázal dať všetko to, čo si dávala ty jemu.

Priraď si bolesť k jednej osobe, nie ku všetkým. Nevyberáš si, kedy láska príde, prosto vznikne v malom okamihu a objaví sa, keď to najmenej čakáme. Pretože presne taká je. Hlavne si nenahováraj, že sú všetci rovnakí a tentokrát ťa opäť niekto sklame ako ten predtým.

Zariskuj a riskuj dovtedy, kým si nebudeš na 100% istá, že tá osoba po tvojom boku je tá správna. Raz príde niekto a už ostane. A ty budeš vďačná, že to predtým s tými ostatnými nevyšlo. Takže sa kvôli fackám z minulosti nezľakni pohladenia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating