Je to žena, ktorú má každý v okolí. Silná žena si veľmi starostlivo a opatrne vyberá, koho bude milovať.

Vie, že zvládne veci sama, no potrebuje muža, ktorý by jej dával lásku a ľúbil ju. Je vášnivá, odhodlaná a nezávislá, no potrebuje objatie. Potrebuje bozky na dobrú noc a potrebuje cítiť teplo.

Napriek tomu, že zvládne aj veci, ktoré nie sú pre ženy, potrebuje muža. Muža, ktorý by jej ukázal, ako veľmi si ju cení. Ktorý by jej ukázal, že po jeho boku sa jej už nič nestane.

Prežila si tie najťažšie časy sama, teraz je rad na niekom, aby bol pri nej. Aby dokázal zbúrať všetky tie hrubé steny, ktoré postavila okolo svojho srdca.

zdroj: Photo by Austin Wade on Unsplash.com

Zažiari ako diamant, keď to niekto dokáže. Ukáže mu, akej lásky je schopná a dá mu celý svet. Prebojovala sa od dna až na vrchol a aj ona túži po niekom, komu by o tom mohla povedať. Po niekom, s kým by mohla tráviť čas po práci. Po niekom, kto by ju chápal, dal by jej voľnosť a zároveň by ju nikdy nenechal odísť.

Avšak nepodceňuj ju. Neberie prvého muža, ktorý o ňu prejaví záujem. Nebude s niekým, kto jej dá menej, než si zaslúži. Ona očakáva, že dostane rovnako silnú lásku, akú dá.

Jej láska je divoká, ale verná. Miluje trpezlivo, učí sa a spoznáva všetko naokolo. Jej láska sa nedá obsiahnuť do pár viet, tú lásku musíš zažiť.

Nepovažuj ju za samozrejmosť, lebo ju rýchlo stratíš. Neignoruj ju na pár chvíľ, pretože ona ťa potom bude ignorovať na celý život. Nepovažuj jej silnú lásku a otvorenosť za slabosť. Nemysli si o nej, že je niečo menej. Neubližuj jej, pretože na to nikdy nezabudne ani ona, ani ty.

Silná žena si zaslúži úplnú lásku, ktorá bude obsahovať všetko. Nebude akceptovať nič menej, len to, čo si zaslúži.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.