Pár na Vianoce pozerá na materiálne darčeky

Vianoce sú už doslova za dverami a mnohých z nás tlačí čas aj s nákupom darčekov pre tých, na ktorých nám záleží. Aj keď sviatky naozaj nie sú o tom, čo (a v akej hodnote) je pod stromčekom, klamali by sme, ak by sme tvrdili, že sa mnohí práve na materiálne darčeky netešia. Čo však vybrať niekomu, kto ich naozaj nechce?

Vybrať darček pre ženu je vraj ľahké, aj keď, naši partneri sa s tým určite potrápia. U mužov by to malo byť ľahšie, no ak nemá zálusk na niečo špeciálne alebo to nie je ten typ človeka, ktorého presne vieš, ako potešiť, máš možnosti obmedzené.

Parfum, peňaženka, nové oblečenie, kniha, kozmetika, to sú jasné klasiky. No čo ak nič z toho nepotrebuje a doslova odmieta, aby si míňala peniaze na materiálne darčeky pre neho? Možno ti s tým pomôžu nasledujúce tipy.

Daruj mu zážitok

Najmä, ak je to typ muža, ktorý nerád sedí doma, toto ocení najviac. Na rôznych zľavových portáloch môžeš nájsť rôzne tipy na zážitky, ktoré stoja za to. Dokonca ich vieš kúpiť aj na poslednú chvíľu. Let balónom, lietadlom, rekreačná streľba, plavba loďou, ochutnávka vín, wellness pobyty.

Ak na to nemáš financie alebo sa ti výber nepozdáva, skús mu vymyslieť nejaký špeciálny program ty sama a vyrob mu vlastnú „poukážku“. Pokojne aj na masáž s romantikou.

Spoločný čas je najviac

Mnohé zo spomínaných zážitkov si viete užiť spoločne a práve to je na tom najkrajšie. Užiť si čas vo dvojici môžete aj vďaka spoločenským či párovým hrám – nie je to darček iba pre neho a využiť ho viete viackrát na to, aby ste sa nie len zabavili, ale aj lepšie spoznali. A čo také puzzle s vašou fotkou, ktoré si spolu poskladáte?

Vymysli niečo na pamiatku

Materiálne darčeky z obchodu možno neocení, no ak mu dáš do rúk niečo, čo si vytvorila ty sama, zrejme z toho padne na zadok. Fotografia v DIY rámčeku, list s romantickým vyznaním alebo hocičo, čo zvládneš vytvoriť – vieš šiť, kresliť, vyrábať keramiku? Využi svoj talent a kreativitu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating