Slovenský moderátor

Tak toto asi nečakali. Známy slovenský moderátor Tomáš Juríček a jeho manželka Anežka sa včera večer vybrali na rande, no napokon skončili v pôrodnici. V stories na Instagrame sa pochválili, že sa stali dvojnásobnými rodičmi. 

Tomáš Juríček sa dostal do nášho povedomia vďaka moderovaniu v rannej šou Teleráno na Markíze. Fanúšikovia si ho obľúbili najmä kvôli jeho profesionálnosti, neustálemu optimizmu a zmyslu pre humor. Okrem pracovnej oblasti sa mu však darí aj v tej súkromnej.

Známy slovenský moderátor sa stal dvojnásobným otcom

Tomáša a Anežku spája láska k zvieratám, ale aj cvičeniu. Pri jednom z ich spoločných tréningov v roku 2020 dokonca prebehli nečakané zásnuby. Skôr, ako sa však dostali pred oltár, oznámili, že čakajú bábätko. O pár mesiacov potom sa aj zobrali a dievčatko menom Samara tak prišlo na svet už manželom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Juríček (@juricek_tomas)

Ich teraz už dvojročná dcérka sa teraz stala veľkou sestrou, pretože Anežka včera priviedla na svet druhé bábätko. Očividne to však bolo nečakané, keďže moderátor včera zobral svoju manželku na rande, no namiesto nejakej reštaurácie či kina si to napokon museli namieriť do pôrodnice.

„Ideme na rande,“ napísala Anežka do príbehu na svojom Instagrame a ako dôkaz zverejnila spoločnú fotku s Tomášom, ako spolu sedia v aute. Moderátor tento príspevok prezdieľal a pripísal k nemu: „Aj keď neviem, či sa to dá nazvať ako rande.“

A z ďalšej story už bolo jasné, čo tým Tomáš myslel. Pridal tam totiž fotku z pôrodnice, kde sa túli k manželke, ktorá v náručí drží ich druhé dieťatko. „Rande nám dopadlo na výbornú … Vitaj na svete synček náš,“ pripísal k dojemnej fotke. Meno chlapčeka ale zatiaľ nie je známe.

V ďalšom príbehu zase moderátor popísal svoje pocity počas cesty z nemocnice. „Kráčam tou istou ulicou, ale tentokrát už ako dvojnásobný tatko. A je to skvelý pocit, ale už stačilo,“ zavtipkoval nadšený Tomáš.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Teleráno (@telerano)

Novopečeným dvojnásobným rodičom srdečne blahoželáme!

Zdroj: Instagram/juricek_tomas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News