Dunaj, k vašim službám

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vráti sa do seriálu Dunaj, k vašim službám ďalšia obľúbená postava? Herečka o tom prehovorila v rozhovore pre Markízu. Z tejto informácie budeš nadšená rovnako, ako aj iní diváci v komentároch na Facebooku Televízie.

V telke a na platforme Voyo už môžeme sledovať piatu sériu úspešného dobového seriálu Dunaj, k vašim službám. Sama musíš uznať, že teraz je to extrémne napäté a posledné časti si určite aj ty neraz pozerala s otvorenými ústami.

Najnovšie sa tam rieši brutálna vražda v obchodnom dome Dunaj, z ktorej obvinili riaditeľa Antona Holubca. No na konci poslednej odvysielanej časti sme sa dočkali nečakaného návratu jednej z postáv. Z Ameriky na Slovensko sa v deji vrátil Jakubov otec Martin a Alenkina bývalá veľká láska.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Svarinská (@kristina.svarinska)

Je však možné, že sa do seriálu Dunaj, k vašim službám vráti aj ďalšia postava? Tentokrát ale medzi fanúšikmi obľúbená oveľa viac.

Vráti sa obľúbená postava do seriálu Dunaj, k vašim službám?

Pred časom sa z deja vytratila dcéra vedúcej oddelenia módy a sestričky Vilmy – Kristína. So svojím židovským priateľom musela odísť do Palestíny. V realite však bola Ráchel Šoltésová tehotná, preto seriál opustila. Vráti sa však po materskej pauze na naše televízne obrazovky? Oslovila ju už Televízia Markíza s prosbou, aby znovu zasiahla do deja seriálu Dunaj, k vašim službám?

„Niečo už bolo a ja by som sa veľmi tešila, keby to už čím skôr bolo. Ale máme ešte veľmi malé dieťa, tak ešte čakáme chvíľu a budem sa tešiť, keď sa tam vrátim,“ povedala herečka v rozhovore pre Markízu po piatom kole šou Let’s Dance. Ráchel si tam v nedeľu mohla vidieť v hľadisku. Prišla totiž podporiť svojich kolegov zo seriálu – Jakuba Jablonského a Petru Dubayovú.

A keď sa o tejto informácii dozvedeli fanúšikovia, v komentároch na Facebooku pod príspevkom Markízy sa hneď začali tešiť. „Áno, nech sa vráti, patrí tam,“ napísal jeden z divákov. „Teším sa na ten večer,“ pridal sa ďalší. „Chcem, aby prišla svojej mame na svadbu,“ dodal ešte jeden. „Áno, určite aby sa vrátila,“ píše sa v ďalšom komentári.

Zdroj: Facebook/Televízia Markíza, Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News