Pár v objatí
Pexels/Dmitriy Ganin

Úprimnosť by mala byť vo vzťahu prvoradá. Myslíš si to aj ty? Bohužiaľ, niektorí ľudia to nevedia a svojim partnerom klamú, až sa im z úst práši. Ale o nich teraz nebude reč. V tomto článku odhalíš znaky, ktoré ti povedia, že tvoj priateľ je k tebe úprimný a neklame ťa. Vďaka tomu si môžeš byť istá, že si našla správneho muža do života.

Jeho reči dávajú zmysel

Najhlavnejší znak úprimnosti je zmyselnosť. Môžeš si byť istá, že tvoj priateľ je k tebe úprimný vtedy, keď sa nestráca v tom, čo hovorí. Jeho reči dávajú zmysel, pozerá sa ti priamo do očí, kamaráti a rodina ti potvrdia pravdivosť a nemá potrebu sa vyhovárať. Jednoducho je čistý a všetko s ním plynie hladko.

Vždy dodrží slovo

Ďalším znakom je, že vždy dodrží slovo. Ak sa ti ešte pri ňom nestalo, že by niečo nedodržal, gratuluj si. Našla si muža, ktorý je v tejto dobe ohrozený druh, lebo všetci dobre vieme, že niekedy sa veci len sľubujú, ale nikdy neurobia.

ex priateľ
zdroj: Pexels/Vladimir Konoplev

Pokiaľ ťa tvoj muž ešte nesklamal, dáva si záležať na tom, čo ti sľubuje a je k tebe úprimný, nemusíš sa báť, že by ťa klamal. Nestálo by mu to za to.

Jednoducho to cítiš

A posledným, veľmi dôležitým, znakom je pocit. Úprimnosť by si mala jednoducho cítiť. Keď vo vzťahu je, všetko je tak, ako má byť. Ak ju necítiš alebo máš nutkanie stále priateľa podozrievať, môže to byť prvý podprahový znak toho, že ti klame. Dôvera sa klamaním znižuje, preto by si mala priateľa napomenúť, že si neželáš, aby to robil. O čom je vzťah, pokiaľ k sebe dvaja ľudia nie sú otvorení a musia si klamať?

O znakoch klamania si sa mohla dočítať v tomto článku, preto si môžeš teraz osviežiť pamäť. Aspoň si v sebe lepšie usporiadaš to, že s takýmto človekom naozaj nie je dobré žiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating