@bohemian.badass

Letný hudobný festival je to ideálne miesto, kde môžeš byť sama sebou zas o niečo viac. Pretože, všetky módne úlety sa tolerujú. Vyjsť možno viac zo svojej komfortnej zóny a namiesto klasicky obľúbeného čierneho tielka zvolíš niečo farebnejšie, kratšie alebo uletenejšie. Osobne ma vždy baví sledovať ženy na takýchto podujatiach – ich outfity, dokonalé vlasy a make-up.

Najprestížnejšou akciou takéhoto typu je svetoznámy festival Choachella, ktorý sa rok čo rok koná v Kalifornii. Boli sme už plné očakávania, aké módne trendy prinieslo podujatie práve toto leto…

Po minulé roky dominovali festivalom hlavne kvetinové korunky, čelenky a ozdoby do vlasov či metalické tetovania. Nový trend však posunul latku zas o niečo vyššie. Predstavujeme ti takzvané glitter tits, teda výzdobu hrudníka kamienkami a glitrami.

Základom sú kamienky a glitre v akýchkoľvek veľkostiach a farbách, do ktorých sa ženy doslova zahalia. Je to naozaj odvážne, šialené a púta to pozornosť. Je na mieste, ak povieme, že ide o druh bodyartu – však pozri sama. Obliecť sa celá iba do glitrov chce guráž a na naše festivaly je to zatiaľ naozaj príliš, avšak, vo vhodnej kombinácii s líčením a správnym outfitom rozhodne zažiariš. Nalepovacie kamienky, šperky a glitre ako doplnok na tele k outfitu rozhodne chválime. Čo si o tom myslíš ty?

I really, really want some disco boobs 💕👙 [📸: @sophieteaart] #glittertits #discoboobs #gypsyshrine #bodyart

A post shared by Rai Campbell (@rai_campbell) on

Obsessed with everything @thegypsyshrine 👏🏼✨🙌🏼 give me all the glitter, sequins & gold ✨

A post shared by Desert Doll (@_desert_doll) on

⚔️👑 Brace thyselves, we came to slayeth ✨🏰 #MiddleLands2017 #RaveofThrones #GlitterFairyQueen

A post shared by Lisa Nguyen (@lisa.ngyn) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista