instagram/noughties_nostalgia/thebibleofbodymod

Plastická chirurgia je odbor chirurgie, ktorý sa zaoberá úpravou tela. Nie len v Hollywoode, ale už všade na svete sú plastiky niečím, čo už ľudia neriešia. Niekedy ide o malé úpravy, ktoré si na prvý pohľad nevšimneme, inokedy nás dokážu šokovať. Pozri sa sama, veď niektorí dokonca už ani nevyzerajú ako ľudia!

Hang Mioku

Hang Mioku bola žena, ktorá sa v mladosti venovala modelingu, no nebola spokojná so svojou tvárou. Chcela ju mať krásnu a hladkú, a tak vo svojich 28 rokoch podstúpila niekoľko úspešných zákrokov. Aj s plastikami vyzerala prirodzene a ľuďom sa stále neuveriteľne páčila.

No jej to nestačilo. Po niekoľkých zákrokoch ju plastickí chirurgovia už odmietli, no ona sa naštvala a do tváre si začala pichať kuchynský olej!

 

Michael Jackson

Och, ten slávny Jackson, jeho hudba bude vládnuť svetu ešte dlhé roky. Keď Michael zomrel, jeho telo bolo v tak zlom stave, že ho lekári nespoznali. Všetci vieme, že sa narodil ako černoch a zomrel ako beloch. Okrem toho, posledné roky života už nemal svoj nos.

Presne tak, nosil protézu. Jeho nos bol na tom tak veľmi zle, že lekári po jeho smrti povedali, že namiesto neho mal len dve dierky a chrupavku.

Jocelyn Wildenstein, prezývaná aj „Mačacia žena“

Na treťom mieste sa nám umiestnila celebrita, ktorá minula na svoje plastické operácie cez 2 milióny amerických dolárov! Svoje zákroky vraj robila kvôli svojmu manželovi, ktorému sa to páčilo. Po rokoch si povedala, že chce byť mačacia žena a dokonca dostala prezývku Catwoman.

V roku 1997 ju jej manžel podviedol s modelkou a ako ospravedlnenie povedal, že sa z nej stala ohava. Na súde vysúdila cez 2 miliardy dolárov, ale pod podmienkou, že ani cent nepoužije na svoje plastické operácie.

Dennis Avner, prezývaný aj „Tigrí muž“

Tento muž drží svetový rekord v počte telesných modifikácií. Bol pôvodom Indián, ktorý sa snažil dodržať dávne tradície svojho kmeňa. Jeho cieľom bolo definitívne sa premeniť do podoby svojho znamenia, teda tigra. Mal upravené zuby, pery, implantáty na tvári a dokonca i umelé „tigrie fúzy“ vyčnievajúce priamo z jeho tváre.

Erik Sprague, prezývaný aj „Jašterí muž“

Muž, ktorý bol jeden z prvých, čo si nechali prerezať jazyk na polovicu. Taktiež má implantáty namiesto obočia, ktoré mu dotvárajú jeho jašterí vzhľad. Zbrúsené zuby a takmer celé telo potetované „šupinami“ vytvárajú priam hrôzostrašnú vizáž.

Zdroj: insider.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty