Celebrity s bizarnými neresťami
Instagram/robertpattinsonofficial/katyperry/katyperry

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každý z nás má nejaký zlozvyk alebo závislosť, ktorej sa nedokážeme zbaviť. A dokonca aj svetové celebrity sú iba ľudia. Magazíny CheatSheet či Storypick poukázali na najzvláštnejšie bizarnosti v životoch známych osobností. Tomu nebudeš chcieť uveriť.

Ktoré celebrity trpia najbizarnejšími závislosťami?

Brad Pitt

Jeden z najkrajších hollywoodskych hercov na svete má jednu naozaj zvláštnu neresť. Vedela si, že sa nekúpe nieto každý deň, ale niekedy ani raz za týždeň? Portál Storypick tvrdí, že jeho smrad je taký silný, že ho dokonca jeden kolega z hereckej scény naučil udržiavať sa v čistote pomocou vlhčených obrúskov. Bradovým ospravedlnením zase je, že nemá dostatok času na sprchovanie sa.

Robert Pattinson

Ďalší hollywoodsky krásavec, ktorý si nerozumie s hygienou. Vieš aké je tajomstvo jeho krásnych vlasov? Žiadne. Robert si ich vôbec neumýva, pretože mu to pripadá zbytočné. Raz dokonca sám priznal, že si ich neumýval až 6 týždňov, lebo mu je to jedno.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Robert Pattinson (@robertpattinsonofficial)

Jessica Simpson

Do trojice nehygienických hercov patrí aj Jessica Simpson. Ona si zase neumýva zuby každý deň a aj napriek tomu ich má neuveriteľne biele. Kefkou si ich vyčistí maximálne trikrát do týždňa a v ostatné dni si ich vraj iba pretrie handričkou.

Ansel Elgort

Zaujímavú závislosť má herec, ktorý patrí medzi celebrity filmu Na vine sú hviezdy. Miluje a zbiera starožitné koberce a dokonca sa priznal, že si požičiava kabelky od priateľky. Podľa neho ide o veľmi praktickú vec.

Salma Hayek

Neuveríš, na čom je závislá hviezda filmu Frida. Nevie prestať s dojčením. Áno, dobre čítaš. Jej neresť je taká silná, že dokonca dojčila cudzie dieťa v Afrike, čím si vyslúžila veľkú pozornosť od médií.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News