Hollywoodske hviezdy vo väzení
Unsplash/Gabe, Pexels/Isabella Mendes

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zdanie občas klame a my už vieme, že nie všetky celebrity sú neviniatka, ako sa môže na prvý pohľad ukázať. Kriminalita svetové hviezdy v žiadnom prípade neobchádza – aj tie sa dostali do problémov so zákonom. Na mnohé z nich poukázali napríklad Boredpanda či Redbook. Ktoré hviezdy vo väzení trpeli za svoje činy?

Michelle Rodriguez

Ikonická dáma zo série filmov Rýchlo a zbesilo mala na svojom konte trojročnú podmienku. Nebola by na tomto zozname, ak by ju neporušila. Dostala doplnok v podobe monitorovacieho náramku. Neskôr sa priznala k problémom s alkoholom a po roku svoju podmienku opäť porušila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michelle Rodriguez (@mrodofficial)

50 Cent

Táto hviezda mala problémy so zákonom ešte predtým, ako sa preslávila. 50 Cent sa ocitol vo väzení za držanie nelegálnych látok a zbraní. Nočná mora sa pre neho však po šiestich mesiacoch skončila, a tak sa vrátil ako vymenený – doslova, pretože hneď potom odštartoval svoju kariéru ako 50 Cent.

Charlie Sheen

Väzenské prostredie je taktiež známe aj pre hviezdu preslávenú najmä sitkomom Dva a pol chlapa, kde mal tento herec možnosť stvárniť postavu Charlieho Harpera.

Za mrežami sa ocitol v roku 2009, a to presne na Štedrý deň, kedy sa mal údajne dostať do nie veľmi príjemnej bitky so svojou exmanželkou Brooke. Svoju vinu si v tejto situácii napokon priznal a zvyšok prázdnin a sviatkov strávil vo väznici v Aspene.

Khloé Kardashian

Khloé je vraj zo všetkých súrodencov najviac úprimná a prostoreká. Nešetrí slovami ani odvahou, čo sa ukázalo aj v situácii, ktorá poukazuje na to, prečo sa ocitla vo väzení. Stalo sa tak po tom, čo porušila „skúšobnú dobu“. Rok predtým bola v base za jazdu pod vplyvom alkoholu a následne bola nútená navštevovať program pre ľudí, ktorí majú problém s alkoholom. No žiadne obavy, Khloé si namiesto tridsiatich dní odsedela len 3 hodiny, keďže v tom čase bola väznica preplnená.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Jamie Waylett

Ak ti toto meno nič nevraví, možno ti niečo napovie Vincent Crabbe. Postava sa objavila v šiestich častiach Harryho Pottera. Bola to jeho jediná filmová úloha, ktorú stvárnil. Táto vedľajšia postava nebola chuligánom len v seriáli, ale aj vo svojom vlastnom živote.

Rovnako ako v predošlom prípade aj táto hviezda mala problémy práve v roku 2009. Pestoval totiž neznáme látky, ktoré neboli legálne v dome svojich rodičov. Tento prípad ho za mreže nedostal, avšak stalo sa tak až v roku 2011, kedy si začal odpykávať svoj dvojročný trest za účasť na nepokojoch v Anglicku.

Tekashi 6ix9ine

Nie je to tak dávno, čo svetom otriasla kauza mladého rapera, ktorému súd vymeral trest v rozsahu 47 rokov. Rozhodol sa tak, že príjme dohodu o vine a treste a vďaka tomuto rozhodnutiu si odpyká len dva roky. Aj predtým ho s jeho minulosť spájalo väzenie. Na konte mal viacero kriminálnych činov, medzi ktorými boli aj lúpeže, omamné látky a likvidácia iných členov nebezpečných skupín.

Zdroj: Boredpanda, Redbook

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News