Pexels/antonio

Už ako malé dievčatká si zvykneme predstavovať, ako nás jedného krásneho dňa bude ocko viesť k oltáru k ďalšiemu mužovi nášho srdca. V hlavách sme si naplánovali aj to, v akom kostole sa to odohrá, koľko hostí príde, ako bude vyzerať výzdoba, či dokonca, kde strávime medové týždne. Sen sa môže stať skutočnosťou, len ako dotiahnuť toho lenivca pred oltár.

Nečiní sa a už sú to roky, čo si s ním strávila kus života. Možno dôvodom bude jeho znamenie, v ktorom sa narodil.

Blíženci

Vynikajú v komunikácii a dozaista by si v nich našla skvelého priateľa. Živá osobnosť urobí dojem na nejednu slečnu. Má to však háčik. Pred oltár? Ani za svet. Tejto téme sa vyhýbajú na míle.

Akonáhle sa k tomu schyľuje, utečú. Boja sa vážnych životných rozhodnutí. Nechcú stratiť kontrolu nad ich životom, nehovoriac o slobode. Chcú si byť vlastným pánom a vieme všetci, že vzťah je o dvoch.

Strelec

Je skôr za priateľstvo s výhodami, než plnohodnotný zväzok. Jeho život sa vyznačuje slobodou, dobrodružstvami a nezávislosťou. Ani nevie, o čo prichádza týmto postojom.

Strelcovi je ťažko vysvetliť, že manželstvo nie je pohroma, práve naopak. Je to nová krásna kapitola života. Veď predsa, o čo nám na tomto svete ide. Nájsť si svoju druhú časť, nech to do seba zapadne ako puzzle.

Vodnár

Spočiatku prežíva veľmi hlboké pocity, aj keď o nich často nahlas nehovorí. Čas ale plynie a Vodnár si zrazu uvedomí, že tieto pocity miznú a vo vzťahu zostane iba ticho a prázdno. Nič necíti.

Rýchlo vie zapáliť, no rovnako tak aj vyhasnúť. Neustále potrebuje niečo nové, a preto sa v jeho imaginárnom zozname nachádza toľko pokazených vzťahov. Raz ale príde tá pravá, ktorá sa zmocní jeho srdca natrvalo. Až tá ho zlomí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy