Žena chce skrotiť muža
Pexels/Olya Kobruseva

Váhy

Skrotiť muža v znamení Váhy je nadľudská činnosť. Tiež má živel vzduch, preto pri ňom nemáš istotu, na čom si. Jeden deň ti môže sľubovať lásku, no o pár dní sa môže vypariť. Medzi jeho najsilnejšie vlastnosti patrí ambicióznosť a cieľavedomosť, preto sa nezastaví pred akoukoľvek prekážkou.

Vo vzťahu sa nedá skrotiť preto, lebo mu príde nezmyselné, aby sa udomácnil a uspokojil s málom, keď mu môže pri nohách ležať celý svet. Skrotí ho jedine žena, ktorá bude bojovať za spravodlivosť, lebo na nej mu záleží tiež. Chce, nech je svet lepším miestom.

Vodnár

Ako posledné znamenie tu máme Vodnára. Myslíš si, že ho skrotíš? Podarí sa ti to len veľmi ťažko, ak vôbec. Jeho dominantná vlastnosť je nezávislosť, preto nemá rád záväzky na celý život a veci ohraničené hranicami – čo môže a čo nemôže.

Pre svoju existenciu potrebuje veľa priestoru, aby sa mohla jeho osobnosť naplno rozvíjať. Avšak, tiež je veľmi rozumný a má to v hlave nastavené správne. Keď teda príde žena, ktorá bude mať všetko potrebné, skrotiť muža Vodnára dokáže.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy