pexels/Element5

Vidia problém aj tam, kde žiadny nie je. Ak patríš zrovna medzi takých ľudí, ktorí potrebujú okolo seba harmóniu, pohodu a žiadne hádky, tak potom by si sa mala týmto znameniam zverokruhu vyhnúť. Lebo práve oni trvajú na svojom názore a dokonca sa neboja ostrej konfrontácie. Dokážu o tom diskutovať celú večnosť. Takže, ak teda veríš hviezdam, potom by si mala byť opatrná pri týchto ľuďoch, ktorí sa narodili v tamto znamení zverokruhu.

Blíženci

O Blížencoch sa hovorí, že sú skutočnými majstrami komunikácie a okrem iného sa snažia všetkých presvedčiť len a len o svojej pravde. Síce sa snažia byť objektívni a vecní, ale keď sú si raz istí svojou pravdou, hádke sa len ťažko vyhneš. Naopak vodné znamenia Ryby, Rak a Škorpión sa najradšej vyhýbajú hádkam a tak trochu majú i problém s diskusiami, ale keď vyprovokujú Blížencov, víťaz je jasný, Blíženec.

Baran

Nie nadarmo sa považuje za temperamentné a impulzívne znamenie. Možno aj preto sa často dostáva Baran do konfliktov s inými ľuďmi. Riadi sa heslom “hlavou proti múru”. A konfrontuje všetko a všetkých, čo mu stojí v jeho ceste. Jednoducho má v krvi argumentovať. Má na to poriadnu dávku odhodlania a odvahy. Ak by si teda sa dostala aj ty do situácie hádky s ním, radšej jedným uchom dnu a druhým von.

Panna

Znamenie, ktoré miluje svoj poriadok a disciplínu. Avšak, ak jej to narušíš, oheň na streche. Totižto, ak jej niekto príde do cesty, môže to viesť k nebezpečným situáciám. Azda čo jej prekáža najviac je, že očakáva, že aj ostatní ľudia budú odhodlané ako ona. Preto sa dostáva do sporov aj s priateľmi, kolegami a tiež partnerom. Ak už príde na hádku, len zriedka sa tomu panny vyhnú. Pretože je pre ne ťažké prijať iné názory a robiť ústupky. To ale neznamená, že sa s tým nedá nič robiť. Každý vie svoju povahu korigovať a pracovať na nej.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy