Pexels/ R. Fera

Nájsť dobrého a zodpovedného muža je v tejto dobe náročné. Väčšinou sú už všetci takí zadaní alebo nie sú na ženy.

Vyhýbať by si sa však mala hlavne chlapom, ktorí sú narodení v týchto znameniach. Nepripútaš ich k sebe, pretože milujú svoju slobodu a neznášajú akékoľvek kontrolovanie. Na dlhodobý vzťah si hľadaj niekoho iného.

Strelec

Muž v znamení Strelca ti nikdy nebude sľubovať večnú lásku. Aj keď sa záväzkov bojí, aspoň je úprimný a okamžite pri ňom vieš, na čom si. Má v sebe slobodného ducha, rád cestuje a neznesie stereotyp. Z jeho vyjadrovania môžeš ľahko zistiť, že mu ide iba o krátkodobý vzťah.

V niektorých prípadoch dokonca len o známosť na jednu noc. Nehľadá niekoho, kto by si ho k sebe pripútal a bol na ňom závislý, no skôr niekoho, kto by mu vyrazil dych, očaril ho a na druhý deň sa vyparil.

Pokiaľ by si s ním chcela mať predsa len vzťah, musela by si mu veľa ustupovať, lebo je tvrdohlavý a má rád, ak môže nastaviť pravidlá. Taktiež by si ho nemohla bombardovať správami, pretože si zakladá na tom, aby sa stále cítil slobodný.

Lev

Na Levovi už na prvý pohľad vidíš, že chce byť kráľom. Rád ľudí kontroluje, manipuluje nimi a užíva si, ak je všetko podľa neho. Do vážneho a zdravého vzťahu ho nedostaneš len tak. Potrebuje mať svoj komfort, pozornosť a pocit, že je uznávaný.

Tiež je spontánny a nikdy ti nebude garantovať, že sa vo vzťahu nestane niečo zlé – napríklad podvádzanie a klamanie. Jeho slobodného ducha skrotíš len veľmi ťažko, lebo sa potrebuje neustále posúvať dopredu a myslí si, že vzťah by ho len spomaľoval.

Ak by si ho napriek tomuto chcela za partnera, priprav sa na manipuláciu, ohováranie a samotu. Nevydrží pri tebe dlho, lebo sa bojí, že by vzťah mohol prerásť do niečoho vážnejšieho a musel by byť zodpovedný.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy