Photo by Nicolas Postiglioni from Pexels

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Muži vraj nedokážu byť so ženami iba kamaráti. Vždy v tom bude niečo viac. Ak sa dvaja dobre poznajú a vychádzajú spolu, musí v tom byť láska. To však tak úplne nie je pravda. Niektorí muži rýchlo pochopia, kde sú hranice a dokážu byť pre ženy skvelými priateľmi. Sú to tí, ktorí sa narodili v jednom z týchto 3 znamení.

Ryby

Muž narodený v tomto znamení patrí k najcitlivejším chlapom vôbec. Je veľmi empatický a skôr utiahnutý do seba. Tento kamarát je presne ten typ, ktorý si ťa vždy vypočuje a môžeš sa mu s hocičím zdôveriť. Ľuďom, ktorých má rád, vždy povie pravdu do očí, takže sa o jeho skutočný názor nemusíš báť.

Je to priateľ, ktorý bude mať pre teba vždy pochopenie a nebude ťa súdiť. Nikdy nezabudne na tvoje narodeniny a jeho sarkastické poznámky musíš milovať.

Kozorožec

Hovorí sa, že muži sú mentálne o 2 roky pozadu od žien. To však neplatí pre muža Kozorožca, ktorý je od mala vyspelejší, ako jeho rovesníci. Je to človek zodpovedný a praktický. Ako priateľ ti vždy dá dobrú radu a bude mať pochopenie pre tvoje trápenia.

Zároveň je to ten typ priateľa, ktorý by ťa nikdy nepodrazil. Nech za ním prídeš s čímkoľvek, vždy ti poradí a pomôže.

Váhy

Muž narodený v tomto znamení ma zmysel pre humor aj pohodu. S ním sa nikdy nebudeš nudiť a o skvelé trefné poznámky budeš mať postarané. Navyše, je to človek, ktorý je extrémne spravodlivý a nikoho nesúdi. Nebude ani teba.

Tajomstvá si necháva pre seba. O tomto znamení je známe, že ide o priateľa na celý život.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy