instagram.com/yeswe_travel

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každý človek sa s neverou vyrovnáva inak. Kým jeden ju dokáže odpustiť a ísť vpred, pre druhého je to konečná. Aj muži vedia povedať žene nikdy ti to neodpustím. Môže za to ich povaha, s ktorou sa narodili. A to v týchto 3 znameniach.

Býk

Muž narodený v tomto znamení má silnú a mieromilovnú povahu. Túži po láske, no ak ho podvedieš, nebude sa cez to vedieť preniesť. Jeho predstava rodinnej pohody mu zmizne pred očami a veľmi sa ho to dotkne.

Nech ťa akokoľvek miluje, nevera je pre neho taká rana do srdca, že ťa v sekunde odpíše a nebude chcieť ani vidieť. Jeho postoj k tomu sa nezmení ani po čase. Preto sa nečuduj tomu, že druhú šancu nedostaneš.

Lev

Muž v znamení Leva má vysoké ego a chce byť pánom vo všetkých jeho oblastiach života. Teda aj v láske. Ak je on ten, koho zradia, len tak to nepredýcha. Neveru ti neodpustí, pretože by to vyzeralo, že je to slaboch a to on nikdy nedovolí, aby ho ľudia takto vnímali.

Jeho žena mu musí byť naozaj oddaná. Je toho názoru, že ak už s ním viac nechce byť, bolo by fér, ak by to povedala priamo a neškvrnila mu za chrbtom meno.

Kozorožec

Muž Kozorožec je veľmi ctižiadostivý a vytrvalý. Svoju partnerku si dôkladne vyberá, takže až nejaká získa jeho srdce naozaj, dá jej všetko. Je na tom však rovnako ako Býk – ak raz stratíš jeho dôveru, už ju nezískaš späť.

Aj keby ti dal druhú šancu, vždy bude mať tú zradu v hlave a pri možnej príležitosti ti to pripomenie. Žiť s ním s tým, že vás bude navždy sprevádzať tieň minulosti bude ťažké. Najmä psychicky, pretože kvôli jeho výčitkám si neodpustíš nikdy ani ty sama.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating