archív Moonsocks

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Chalani z Moonsocks sa rozhodli svojimi ponožkami pomáhať. Rozbehli novú spoluprácu s Občianskym združením Pes v núdzi. Kúpou ich limitovanej edície ponožiek teraz pomôžeš opusteným psíkom.

Mladí chalani z Moonsocks sú na trhu pomerne krátko, avšak neustále sa snažia posúvať svoju značku ďalej. Najnovšie začali veľmi peknú spoluprácu so združením Pes v núdzi. Vytvorili špeciálnu edíciu ponožiek, ktorých kúpou finančne podporíš opustených psíkov v neziskovej organizácii Pes v núdzi. „My v Moonsocks máme radi štýlové veci a samozrejme psov. Preto sa nám myšlienka vytvoriť kolekciu ponožiek pre psíkov od začiatku veľmi páčila. Sme radi, že aj my môžeme prostredníctvom nášho biznisu svojou troškou pomôcť na dobrú vec. Myslím si, že ide o krásny nápad, ako pomáhať štýlovo,” povedal Denis Kelemen z Moonsocks.

zdroj: archív Moonsocks

zdroj: archív Moonsocks

Myšlienku pomáhať mali v hlavách už dlhšie. Stačilo už len vybrať, komu budú pomáhať. Pre veľkých milovníkov psov bol tento výber viac než jasný. „V decembri 2016 sme vytvorili návrhy, z ktorých sme spravili prvé vzorky ponožiek. Následne sme ich nafotili a cez nášho spoločného kamaráta sme ich ukázali Romane Klimekovej – spoluzakladateľke Pes v núdzi. Jej sa hneď zapáčili, začali sme preto spolu komunikovať a pripravovať všetky detaily spolupráce. Pre Pes v núdzi sú charakteristické aj sprievodné foto kampane, ktorými propagujú svoje spolupráce alebo vlastné produkty. Za kampaňou Moondogs tentokrát stojí fotograf Lousy Auber a pózujú Petra Čechová a Ema Brenkusová z agentúry Exit Model Management v sprievode MMA fightera Roba Pukača,” prezrádza Denis z Moonsocks.

zdroj: archív Moonsocks

V tejto kampani ide teda o predaj limitovanej edície ponožiek. Každá zakúpená krabička pozostáva z 3 párov dizajnových ponožiek. Z celkovej sumy poputujú 3 eurá na opustených psíkov. Cieľom je vyzbierať 1500€. Ak aj ty chceš pomôcť na dobrú vec a nosiť štýlové ponožky, nie je nič jednoduchšie. Stačí, ak navštíviš stránku moonsocks.sk a zakúpiš si tie svoje.

zdroj: archív Moonsocks

Zároveň sa nezabudni pochváliť svojimi novými ponožkami na Instagrame a Facebooku s označením #moondogs @pesvnudzi a @moonsocks.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife