instagram.com/bagarovamonika

Každý rok sa hovorí, že slovenský a český šoubiznis zasiahol baby boom, no tento rok bude naozaj plodným. Tehotenstvo už stihli oznámiť exfarmárky Lucia Mokráňová či Eva Zelníková, speváčka Mária Čírová, tenistka Dominika Cibulková aj moderátorka Erika Judínyová. Budúcou mamičkou sa čoskoro stane aj porotkyňa v speváckej súťaži SuperStar, speváčka Monika Bagárová.

25-ročná česká speváčka v týchto dňoch priam žiari šťastím. Monika Bagárová vždy patrila k nádherným ženám, no tehotenstvo jej na kráse len pridáva. Radostnú novinku oznámila na svojom instagramovom profile ešte počas Vianoc. Svojho prvého potomka čaká s 30-ročným priateľom Makhmudom Muradovom, zápasníkom MMA, s ktorým sa dala dokopy počas minulého roku.

Počas posledných dní Monika pridala viacero fotiek, na ktorých vidieť tehotenské bruško, ktoré jej pekne rastie. Aktuálne je už v 25. týždni a ako len pred pár dňami prezradila, budú mať dievčatko, z čoho sa obaja veľmi tešia. My prajeme hlavne veľa zdravia a tešíme sa už na ďalšie fotky. 🙂

View this post on Instagram

🧸🎀💕 #love

A post shared by Monika Bagárová (@bagarovamonika) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News