pexels.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Som si istá, že si tam. Naozaj to cítim. Niekedy nemôžem vysvetliť pocity, ktoré cítim, ale viem, že sa raz stretneme a budeme spolu hovoriť. Keď som sama, ticho hovorím: „Chýbaš mi.“ Len preto, aby si možno vedel, ako sa cítim. No viem, že jedného dňa sa stretneme. Dúfam v to.

Avšak, rovnako som aj rada, že sa nestretneme teraz. Nie som celkom pripravená na to, aké prvé slová by som ti mala povedať. 

Vieš, bola som už veľakrát vo vzťahoch, bola som aj v „takmer“ vzťahoch. No všetko skončilo tým, že na konci som mala zlomené srdce. Všetko skončilo mojim sklamaním. Povedala som si, že sa vzdávam. No nedodržala som to. A tak som ťa zase „hľadala“. Vo vzťahoch, ktoré neboli dokonalé len preto, aby som čakala na teba. Avšak som vďačná za všetky skúsenosti.

A po toľkých rokoch som sa konečne našla. Naozaj. Stále nie som dokonalá, ale som spokojná s mojimi nedostatkami a som rozhodnutá ich vylepšovať. Je to dosť dlhá cesta, ale teraz som tu, som 100 % spokojná sama so sebou. Naozaj sa teším na to, keď sa stretneme a budeme sa spoznávať. Máme určite veľa vecí, o ktoré sa musíme podeliť, keď sa stretneme.

No momentálne odpočívam. Od lásky. Dospela som do toho bodu, že už nechcem hľadať. Pretože musím priznať, že som unavená zo všetkých tých nepodarených vzťahov. A v živote sú predsa aj iné veci na ktoré sa dá zamerať. Chcem k ľudom pristupovať inak. Chcem skúšať svoju trpezlivosť. Takže som sa rozhodla počkať… trpezlivo. Na teba.

Kým na teba čakám, budem pracovať na iných oblastiach môjho života. Budem obohacovať moje telo aj moju dušu. Budem sa učiť a skúšať nové veci. Budem sa formovať a dúfam, že budem najlepšia osoba. Pre teba. Pre nás. Pre náš vzťah.

Tak prosím, nájdi ma, keď budem pripravená. 

Naozaj sa nemôžem dočkať na stretnutie s tebou. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating