thoughtcatalog.com

Moje srdce nie je hra, ktorú môžeš hrať. Nie je to hracia kocka alebo číslo na stavenie. Nie je hračka a nie je to ani vtip, na ktorom sa môžeš smiať. Nie je na žonglovanie a na balansovanie medzi tebou a šťastím.

Moje srdce je len moje. Nie je tvoje. Nepatrí do tvojich rúk a nie je tvoj majetok. Takže sa nesprávaj tak, ako by ti patrilo. Nepoužívaj ho, akoby bolo tvoje. Nie je to niečo, čo môžeš vlastniť.

Možno som ti na chvíľu dala jeho kúsky. Povedala som ti o mojom živote a ty si mi zase povedal o svojom živote. Ale nikdy som ti nedala všetko. Nikdy som ti nedala povolenie na to, aby bolo zneužité a oklamané. Nedala som ti povolenie na tvoje špinavé hry a zlé skutky.

pinterest.com

Nie. Toto pre mňa nie je hra.

Láska nie je pre mňa hra.

Moje srdce nie je zdrap papiera, ktorý môžeš pokrčiť. Nie je to koleso, ktoré sa dá donekonečna otáčať. Nie je to auto, ktoré môžeš viesť kam chceš. Nie je to niečo, čo môžeš len tak utopiť.

Pretože ty to nevidíš? Skoro si ma nechal utopiť sa. Skoro si ma nechal ísť. Skoro si ma zničil.

A ja som ti skoro nechala moje srdce.

Teraz je to už smiešne. Spôsob, akým malo moje srdce schopnosť dôverovať tebe. Spôsob, akým moje srdce bilo rýchlejšie, keď som ťa videla. Ako si ma pobozkal a ja som sa cítila úplne nová. Spôsob, akým som sa pyšne tvárila, keď som bola vedľa teba.

tumblr.com

Myslím si, že sme nikdy neboli tými, ktorými sme sa tvárili, že sme.

Ale vidíš, moje srdce je silné. Je schopné veľkej a úprimnej lásky.

Pretože verím. Cítim. Žijem. Padám.

Ale nikdy sa neprestanem pokúšať vstať a ísť ďalej. Nikdy sa nevzdávam.

A ty? Tvoje srdce je menšie ako moje. Teraz to už viem. A ty si len zbabelec, ktorý ušiel pri prvom probléme, ktorý sa vyskytol. Si zbabelec, keď si nepraješ mňa ako skutočnú osobu. Nepraješ si spoznať moju dušu. Si zbabelý na hranie sa na realitu a preto hráš len plytké hry.

tumblr.com

Časť mňa je naštvaná, že som ti verila. Dokonca, aj keď mi všetci naokolo vraveli, že nie je si ten pravý, ja som ti slepo dôverovala.

Myslím si, že to celé bol len jeden vtip. A ty si tú svoju vtipnú hru hral dobre, zlatko. Bola som pre teba len hlúpa hračka, len prechodník, len niekto, kto vyplní tvoj voľný čas.

Ale ja už tvoja nie som.

Nie som na to, aby si sa so mnou hral. A nikdy som na to nebola.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating