Cynthia a Separ
Instagram/cynthia_tothova

Rozhodla sa pre odvážnu zmenu! Slovenská tanečníčka a influencerka Cynthia Tóthová, ktorá je zároveň partnerkou rapera Separa, prekvapila fanúšikov. Na svojom Instagrame sa pochválila zmenou, ktorá zrejme mnohých aj šokovala. Po radikálnej zmene z nej už nie je blondínka.

Každý, kto ju spoznal vďaka sociálnej sieti, je zvyknutý na jej typický vzhľad. Blonďavé vlasy, vždy dokonale upravené mihalnice i nechty. K tomu patrí aj jej štýl obliekania, ktorý je inšpiráciou pre mnohé iné mladé dievčatá. Možno aj jej najnovšie rozhodnutie sa stane trendom.

Cynthia sa pridala k speváčke Sime, ktorá miluje rôzne farby na svojich vlasoch a odvážila sa to risknúť tiež.

Cynthia sa ešte len nedávno rozhodla pre dlhé vlasy

Cynthia Tóthová
zdroj: Instagram/cynthia_tothova

V máji sa mladá tanečníčka rozhodla predĺžiť si svoje krátke vlasy a pýšila sa trendy účesmi, ktoré nosila vďaka novej dĺžke. Teraz je však už aj tá fuč. Nie len, že ich má opäť kratšie, ale sú dokonca ružové! To, ako prebiehala celá zmena a ako vyzerá výsledok, si môžeš pozrieť v našej fotogalérii nižšie.

Zdá sa, že Cynthia miluje ružovú farbu. Nielen, že ju rada nosí, ale teraz si bude užívať aj trend farebných vlasov, ktorý je toto leto mimoriadne obľúbený. Vyzerá super!

Cynthia Tóthová
zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Takto prebiehala jej zmena imidžu

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News