instagram/gigihadid

Modelka Gigi Hadid patrí k obľúbeným tváram módneho priemyslu. Ako každá žena v tejto oblasti, dáva si pozor na to, ako sa stravuje a stará o svoje telo. Alebo nie? Gigi prezradila, čo tvorí jej bežný jedálniček.

25-ročná Gigi, ktorá je stále čerstvou mamičkou dcérky menom Khai, ktorú má so spevákom Zaynom Malikom, vyzerá, akoby ani nerodila. Na svojom instagramovom profile často postuje fotky jedál, ktoré však nevyzerajú tak, ako si možno predstavuješ. Ak by si čakala nudný šalát, si na omyle.

Počas tehotenstva sa neobmedzovala a dopriala si čerstvé pečivo, sladké buchty, jahody priamo zo záhrady či avokádové sushi.

Ani pred tehotenstvom sa nevyhýbala pečivu, obzvlášť miluje čerstvý bagel. Už v staršom rozhovore prezradila, že ak sa neponáhľa, rada si vychutná poriadne raňajky, pri ktorých nesmie chýbať pomarančový džús a káva. Jej obľúbené raňajkové jedlo sú toasty a praženica, no po tom, čo začala raňajkovať s partnerom, ktorý je Brit, k raňajkám jej pribudla aj fazuľa.

Aj keď sa snaží stravovať zdravo, ak má chuť na hamburger, tak si ho dopraje! Rovnako tak má slabosť aj na zmrzlinu. Ktovie, možno je práve tá pestrosť v strave jej tajomstvom! Alebo len vyhrala jackpot v genetike?

 

Zdroj: thelist.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News