Dominika Mirgová
Instagram/dominikamirgovaofficial

Je z nej opäť iná žena. Speváčka Dominika Mirgová sa na svojom Instagrame, kde ju sleduje 260-tisícová základňa followerov, pochválila novou zmenou výzoru. Fanúšikovia sú už zvyknutí na to, že miluje experimenty a extravaganciu. O čom svedčí aj jej nová fotografia.

30-ročná Dominika sa v šoubiznise pohybuje dlhé roky, no posledné obdobie patrí rozhodne k jej najúspešnejším. Vyzerá skvele, k čomu jej dopomohlo aj pár úprav, darí sa jej v práci a doma sa teší z milovanej rodiny. Jej nová hudba žne takisto obrovský úspech.

Aj napriek tomu, že mala nedávno konflikt s televíziou Markíza, kvôli (ne)účasti v Let’s Dance, pokračuje v plnení si svojich snov.

Dominika, ktorá je mamou 6-ročného Peťka, po mnohých rokoch, kedy ju ľudia kritizovali kvôli postave, vyzerá tak dobre, ako nikdy predtým. Väčšiu odvahu má nie len vo svojom štýle obliekania, ale rada skúša nové make-up looky a účesy. Tým najnovším si vyslúžila veľké množstvo pochvál.

Kvôli natáčaniu nového klipu si nechala upliesť vlasy, s ktorými doslova omladla o niekoľko rokov. Zdá sa, že jej pristane naozaj všetko. Čo povieš, hodia sa jej takéto copíky?

Dominika rada skúša rôzne účesy

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News