storypick.com

…všetkými prívlastkami tohto krehkého citu. Svoju lásku mi servíruješ každým začiatkom nového nádherného dňa, len aby si mi poprial najkrajší ďalší deň a usmial sa na mňa, či už sme spolu, alebo vzdialení od seba.

Hreješ moje srdce každou možnou minútkou, len aby si sa uistil, či som v poriadku. Či sa Tvoja žena má pekne. Len aby si svojej žene vyčaril úsmev a ešte širší úsmev a miestami umlčal horlivo mysliaceho dráčika. Staráš sa, aby sme sa nerušene mohli spolu vykúpať v nás, v našej čarovnej chvíľke. Pretekáš mi žilami  môj mystický muž, každým vesmírnym lúčom Tvojho Ja a pozemskou sekundou a ja neviem myslieť na nič iné ako na Teba.

Akoby sa čas zastavil a nehral žiadnu úlohu v našom svete. So zasneným pohľadom bludičky čakám ako opäť prídeš so západom slnka šepkať mi do uška a spolu sa uložíme do postele v hrejivom objatí našich nádherných tiel, či omámení spoločnými snami na perách. Si mojim všetkým, mojim svetom, mojou láskou. Ukázal si mi svoje slzy, aj napriek tomu, že chlapi neplačú.

unsplash.com

Plakala naša láska v Tebe, bôľ v tvojom srdci z toho, ako hlboko som ja bola ranená. V časoch prelomových, keď minulosť prihnala búrky a ty si bol vysmievaný, osočovaný, káznený, provokovaný a prenasledovaný toxickými ľuďmi. Ustáli sme to. Len vďaka Tebe. Ty stále zabojuješ za nás. Staráš sa o našu posvätnú bublinku. Tvoje srdce Ťa vedie. A ja Ti za to ďakujem. Za všetky najvzácnejšie dary sveta v maličkostiach lásky. Dar, ktorý mi dávaš je najväčší z najväčších.

Dávaš mi seba, takého aký v skutočnosti si. Žiadne pretvárky, ani teátra. Od momentu, keď sme zarazení ostali očarení a unesení zo seba navzájom, z našich magneticky priťahujúcich sa energií, harmónie, božského pokoja, ktorý medzi nami prúdi, keď naše srdcia si šepkajú sme nadobudli neutíchajúcu túžbu byť častejšie spolu. Si mojou láskou, partnerom, mužom. Si túžby mojej predmetom. Nebál si sa strhnúť masku, ktorú si starostlivo nosil roky pred svetom a ľuďmi, či ženami, ktoré Ti za to nestáli. Nebál si sa byť sám sebou. Bol si úprimný muž, s pravdami a rizikom ako sa ja žena, budem na Teba pozerať, alebo Ťa súdiť.

pexels.com

Muž so zasneným pohľadom a uboleným, na kúsky rozobratým srdcom. Muž, s nenaplnenou túžbou žiť skutočný život, reálneho sveta  po boku milovanej ženy, ktorá by s ním  zdieľala všetko po čom túži. Muž, ktorého ťažilo to najľúbivejšie v jeho živote, tvoje dieťa, ktoré Ťa miluje viac ako Boh. Nevypytovala som sa, no všetky svoje starosti a trápenia si zložil z pliec. Otvoril si sa mi celý hneď na začiatku vzájomného spoznávania sa, odkrývania našich pravých osobností. Odhalil si svoje temné stránky. Nehanbil si sa za to, kto si a čo robíš. Daroval si mi svoje srdce na dlani, berieš alebo nechaj tak .

Človečina Ti nechýba. A ja ju zbožňujem barbar môj. Cítim sa s tebou úžasne, prirodzene a šialene zamilovane. Prirodzený muž, najlepší zo všetkých mužov. Môj muž…. ?☀️❤

Lásku si nikto nevynúti. Ani prosbami, ani výzvami…

Tá Ťa prekvapí, príde sama, zjaví sa odnikiaľ, snáď sám vesmír ju zoslal, oslnivý ošiaľ, neutíchajúce zbožňovanie, najpestrejšia paleta citov, ktoré v Tebe láska vyplaví.

Precitneš, zamilovávaš sa stále viac a viac. A či sa dá ešte viac milovať ? Áno dá. Milujem Ťa

…  úprimná láska ostáva a hreje, stará sa o teba každučký deň. Láska Ťa chce mať všade so sebou, byť s Tebou , žiť s Tebou, dopriať Ti všetko a každého koho sama ľúbi v spoločnom živote dvoch milujúcich sa bytostí.

……………………………. pravá láska sa nepremieňa na súcit ………………………………

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating