instagram.com/liamhemsworth

Poznáme ich ako prominentný pár, ktorý si zažil mnoho radostí tak aj strastí a temných období. Avšak teraz je tento vzťah nadobro skončený rozvodom. Medzi prvými o tejto skutočnosti informoval aj CBS. Kto môže za tento veľký zlom? 

Miley a Liam tvorili pár ešte pred natáčaním filmu „The Last Song“ (2010), v ktorom si obaja zahrali hlavné úlohy. Ich vzťah si zažil skutočne mnoho a bolo len otázkou času, kedy a akým smerom sa posunie. Nakoniec z toho bolo manželstvo uzatvorené v decembri minulého roku. Avšak netrvalo dlho a Miley sa s rolou manželky nedokázala popasovať, tak ako si predstavovala.

V sobotu Miley zverejnila na sociálnej sieti fotografiu, na ktorej sedí v nádhernom kresle, no niečo jej chýby. Áno, obrúčka na ruke, akoby zázrakom zmizla. Všimlo si to mnoho fanúšikov, ktorý začali o tejto možnosti polemizovať ešte pred oficiálnym zverejnením. Napomohol k tomu aj popis k fotografií „Mute me if you don’t want SPAMMED“. 

View this post on Instagram

Mute me if you don’t want SPAMMED

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Pár hodín po vyhlásení rozvodu s jej exmanželom bola na dovolenke v nádhernom Taliansku s jej sestrou Brandy Cyrus, ktorá postla na Instagram fotografiu, kde sa nachádza ona, Miley a Kaitlynn Carter (30) (môžeš ju poznať ako exmanželku Brody Jennera, s ktorým sa rozviedla), s popisom „Girls trip IT“ 

View this post on Instagram

Girls Trip 🇮🇹

A post shared by Brandi Cyrus (@brandicyrus) on

Spoločnými fotografiami a „storkami“ nešetrila ani samotná Kaitlynn, ktorá môže byť hrdá na svoj slávny úlovok, keďže bola prichytená pri laškovaní s touto talentovanou speváčkou. Napriek tomu, že tváre nie sú príliš rozpoznateľné, dvojdielne plavky ich prezradili.

View this post on Instagram

So much Versacheeeeee @versace 🖤

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Niektoré celebrity s neverou problém nemajú, aj keď ich ži­vot vy­zerá ako z roz­právky, sú slávni, bo­hatí a krásni. No aj na­priek tomu majú prob­lémy vo vzťahu. Ne­vera im na chvíľu na­bú­rala vzťah, no aj na­priek tomu zo­stali tieto páry spolu. Vieš, o kto­rých je reč? Ak nie, všetko sa dozvieš v našom staršom článku.

 

Zdroj: people.com, cbsnews.com, womenshealthmag.com, odzadu.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife