Meghan Markle

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Meghan Markle to podľa fanúšikov vraj prehnala s estetickými zákrokmi a plastickými operáciami. Na Facebooku ju niektorí fanúšikovia nespoznávajú a desia sa tej premeny. Podobá sa na seba ešte vôbec?

V kráľovskej rodine to nemala ľahké

Potom, čo sa princ Harry s manželkou Meghan Markle vzali kráľovských titulov a povinností, sa na povrch dostávajú stále viac šokujúce informácie. Po smrti kráľovnej Alžbety II. vysvitlo, že vojvodkyňa zo Sussexu to počas života v Anglicku vôbec nemala ľahké.

Dvojica ich život a zoznámenie detailne popísala vo vlastnej minisérii na Netflixe. Meghan tam priznala potrat a pokus o samovraždu. Potom princ Harry napísal knihu „Spare“, kde sme sa dozvedeli, že nemá dobrý vzťah ani so svojím bratom Williamom, s ktorým už mal dokonca aj fyzický konflikt.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Markle (@meghan.markle.official)

Všetka táto šikana smerom k Meghan Markle mala prameniť z toho, že je polovičná Černoška. Podľa postavenia v rodine mala však byť menej obľúbená ako Kate, no spočiatku médiá obdivovali práve bývalú herečku. Potom ju však vraj začali prenasledovať a doslova jej robiť zo života peklo. To je dôvod, prečo Harry s manželkou opustili Buckinghamský palác.

Meghan Markle to vraj prehnala s plastickými operáciami

Na pár mesiacov či týždňov sa dvojica odmlčala. Meghan sa po nejakej dobe svetu ukázala iba pred niekoľkými dňami. A fanúšikovia ihneď začali komentovať jej vzhľad.

Vojvodkyňa sa objavila na konferencii TED Talks, vo videu jej blízkeho priateľa Misana Harrimana. Na fotke, ktorá bola zverejnená na Facebooku však má výrazne zosvetlené vlasy, aj pleť. Podľa fanúšikov to tiež prehnala s plastickými operáciami a nespoznávajú ju.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Markle (@meghan.markle.official)

„Teraz vieme, prečo bola ticho. Plastická operácia,“ napísal pod fotku komentár jeden z fanúšikov. „Úplne si zmenila tvár, vlasy, oči, pery a pokožku. Opálenie je preč. Teraz žiadne čierne prvky. Predlžovanie vlasov, úplne odlišná textúra a farba, aj farba očí. Kontaktné šošovky, plastika nosa, lícne implantáty, zväčšenie pier a botox. Vzhľad ako manekýna,“ pridal sa ďalší.

„To nie je Meghan Markle,“ napísal ešte jeden. „Desivé,“ dodal ďalší. „Tá plastická operácia jej vôbec nepomohla,“ vyjadril sa fanúšik. „Vyzeráš príliš inak,“ píše sa v ďalšom komentári. Iný ju zase prirovnal ku švagrinej. „Wow, skutočná skoro Kate.“

Zdroj: Facebook/Princ Harry a vojvodkyňa Meghan Markle

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News