instagram.com/meghanmarkle_official

Jej životom bolo herectvo a žiara reflektorov. Keď sa ale dala dokopy s princom Harrym, na tieto veci musela zabudnúť. Po svadbe dokonca prišla aj o svoje priezvisko Markle a stala sa z nej Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu. Od apríla sa ale všetko zmení.

Meghan s Harrym sa rozhodli vzdať sa kráľovských povinností a odsťahovať sa z Anglicka. 31. marca sa vzdajú všetkých šľachtických titulov a stanú sa z nich len dvaja obyčajní ľudia. Meghan prijme aj nové priezvisko svojho manžela a stane sa z nej Meghan Mountbatten-Windsor. Mamička malého Archieho ale za veľkou mlákou nezaháľa a už si našla aj prvú prácu.

View this post on Instagram

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” – The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Pred kamery sa síce zatiaľ nepostaví, ale je len otázkou času, kedy ju obsadia aj do nejakého seriálu či filmu. Takmer všetci ju poznajú práve zo seriálu Suits, v ktorom sa pekne zviditeľnila. V poslednej sérii sa kvôli kráľovským povinnostiam už ani neobjavila. Od spoločnosti Disney ale teraz dostala jednu ponuku, na ktorú hneď pristala.

Už 3. apríla na kanáli Disney+ bude odvysielaný dokumentárny film Elephant, ktorý narozprávala práve Meghan. V druhom filme s názvom Dolphin Reef zase budeš môcť počuť hlas herečky Natalie Portman. Ide síce zatiaľ o malú rolu, no začať niekde treba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News