vzťah s rodičmi

Vzťah s rodičmi máme každá iný. Niektoré z nás ho majú priam výborný, niektoré zase neutrálny alebo veľmi zlý a každá z nás má na to svoje dôvody. Otestuj sa a zisti, ako to máš s rodinou ty. 

Rodičov si nevyberáme a ak chceme s nimi dobre vychádzať, mali by sme ich rešpektovať. Predsa len sú to ľudia, ktorí sa o nás od narodenia starajú a snažia sa o to, aby nám v živote nič nechýbalo. Bohužiaľ, niekedy to býva aj inak, a to sa tiež odráža na našom vzájomnom vzťahu. Ako je to v tvojej rodine?

Myslíš, že sa s rodičmi navzájom chápete?

Pýtaš si od nich rady, keď sa nevieš v niečom rozhodnúť?

Zaujímaš sa o ich prácu alebo o to, čo robia počas dňa?

Poznajú rodičia tvojich kamarátov?

Chodievate spolu na obedy, niekam do divadla alebo na prechádzky?

Pomáhaš im v domácností?

Aký máš vzťah s rodičmi? 6 otázok, ktoré ti prezradia pravdu
ÚŽASNÝ VZŤAH, STE NAJLEPŠÍ KAMARÁTI
Wau, mať takýto krásny vzťah s rodičmi je veľmi vzacné. Váž si to, ani zďaleka to nemá každý.
RAZ DOBRÝ A RAZ ZLÝ
Niekedy ste spolu radi a niekedy by ste sa najradšej ani nevideli. Možno máte medzi sebou nejaké nevyriešené veci? Mali by ste sa porozprávať, ak chceš, aby sa váš vzťah zlepšil.
VÁŠ VZŤAH SA NEDÁ NAZVAŤ DOBRÝM A NIE STE SI BLÍZKI
Si im vďačná za to, že ťa vychovali, ale tam to, bohužiaľ, končí. Nuž, každý to máme inak, ale ak by si to chcela napraviť, tak by si mala začať konať. Nikdy nevieš, kedy bude neskoro.

Snáď sa ti nikdy nestane, že sa proti tebe obratí celá tvoja rodina. Ale ak sa to už, bohužiaľ, stalo, máme pre teba pár tipov, ktoré ti s tým pomôžu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy