Instagram/alexgaboury

Sú tvoje vlasy riedke a rada by si im dopriala trochu viac objemu? Nie si jediná. Vypadávanie vlasov trápi mnohé ženy, no nie je to niečo, za čo by si sa mala hanbiť. Väčšinou sa za tým skrýva zmena ročného obdobia, nedostatok živín v jedle alebo iný problém, ktorý ti môže zistiť aj lekár.

Je nám ľúto, no z riedkych vlasov husté nespravíš lusknutím prstov. Mala by si byť trpezlivá, pretože všetky dobré veci si vyžadujú čas. Rovnako to platí aj pri tom, keď si vlasy ostriháš. Existujú však účesy, ktoré dokážu pridať tvojim vlasom objem. Vďaka tomu budú vyzerať hustejšie a zdravšie.

Romantika vo vlasoch

V tomto videu nájdeš postupy na 6 účesov, ktoré sú určené pre riedke a krátke vlasy. Sú jednoduché, roztomilé a originálne. Tvoje vlasy budú pôsobiť nadýchane a nikto nebude ani len tušiť, že ich máš v skutočnosti riedke.

Niečo na každý deň

Tieto návody na účesy oceníš hlavne vtedy, keď sa budeš ponáhľať do práce alebo do školy. Sú rýchle, vhodné na každý deň a tvoje vlasy budú opticky hustejšie.

Zázračný chvost

Ak rada nosíš účes, ktorý sa volá „ponytail“, tento postup si obľúbiš. Vďaka nemu sa naučíš, ako ho pozdvihnúť na vyššiu úroveň a dodať tvojim vlasom potrebný objem.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty