Základ dobrého milovania je užiť si to. Nemyslieť na to, ako teraz vyzeráš, čo si robila pred chvíľou na toalete a myslieť len na to, aký pôžitok ti dáva partner.

Týmto chybám sa v spálni vyhni, inak sa môžeš iba poriadne strápniť.

Plyšové hračky v posteli

Toto je jedno veľké NIE. Keď si chceš užiť intímnosti s partnerom, plyšové hračky do postele nepatria. Ak sa ich nevieš vzdať, aspoň ich odlož do skrine, či inej miestnosti.

Rozkošní plyšoví macíkovia by sa dali tolerovať dievčaťu, ktoré má 10, nie žene, ktorá má po dvadsiatke. Do postele vyspelej dámy patria hračky pre dospelých, žiadne iné.

Hanbíš sa za svoje telo

Máš len jedno telo a to, ako vyzerá, je odrazom tvojej starostlivosti. Pokiaľ sa miluješ s dlhodobým partnerom, hanbiť sa nemusíš, pretože ťa už videl nahú mnohokrát. Je s tebou, ľúbi ťa a na váhu sa nedíva.

Ak zažiješ románik iba na jednu noc, taktiež nemusíš byť v strese, pretože sa s ním vidíte (pravdepodobne) prvý a posledný raz. Odhoď tak všetky zábrany, uvoľni sa a prežiješ ten najlepší se* na svete.

Nesprávne dotyky

Tento bod určite sedí aj na teba. Maznanie na zlom mieste vie narobiť veľkú pohromu. Vždy sa dopredu chlapa opýtaj, čo má rád a čo sa mu páči.

Ak to neurobíš, môže sa stať, že sa dotkneš miesta, kde to nemá rád a v milovaní nebude chcieť pokračovať. To by sa ti určite nepáčilo.

Výber nevhodnej hudby

V našom minulom článku sme ti potvrdili, že výberom správnej hudby môžeš dosiahnuť uspokojenie jednoduchšie. Zameraj sa na slovíčko správnej.

Ak zvolíš pre posteľnú aktivitu nesprávne songy, pokazíš kompletne celý dojem. Vsaď na pesničky s nábojom energie a vášne. Na také, ktoré ti rozvlnia celé telo.

Žiadna hygiena

Tak toto je pri milovaní jeden z najväčších problémov. Pokiaľ máš stáleho partnera, vynechanie sprchy jeden deň sa dá prežiť. Ak však mužov meníš, sprcha pred a po by mala tvoriť základ.

V prípade, že to tak nebudeš praktizovať, koleduješ si o infekciu, ktorá je nepríjemná. V niektorých prípadoch sa ťa môže „držať“ pár mesiacov. Prechádzka ružovou záhradou to veru nie je, aj keď reklamy tvrdia niečo iné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.