Citlivá osoba

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Hovorí sa, že citlivá osoba na všetko reaguje prehnane. Zabúda sa však na to, že tento človek je aj veľmi empatický a má veľké srdce, čo vôbec nie je zlé. Počula si už aj ty, že si „drama queen“? V tomto kvíze zistíš, ako veľmi si citlivá a ako reaguješ na to, čo sa deje okolo teba.

Dokáže ťa rozplakať aj úplná maličkosť?

Ako reaguješ, keď niekto silno prejavuje svoje emócie?

Čím sa riadiš, keď sa rozhoduješ o niečom dôležitom?

Zvykneš sa vyrozprávať kamarátkam, keď máš nejaké problémy?

Rada tráviš čas osamote?

Zvykneš manipulovať ľuďmi okolo seba?

Plakala si niekedy pri filme?

Si až prehnane citlivá osoba? Zisti, či si máš ľadové srdce alebo si hotová drama queen
SI MIMORIADNE CITLIVÁ
Si tak veľmi citlivá, že ti to častokrát aj otravuje život. Je krásne, že máš tak dobré srdiečko a vieš sa vcítiť do situácie ostatných, ale mala by si myslieť viac na seba. Tvoja prehnaná citlivosť ti nerobí dobre psychicky, no ani fyzicky.
SI CITLIVÁ, ALE LEN V URČITÝCH PRÍPADOCH
Si taký zlatý stred a si citlivá len počas určitých ťažších období vo svojom živote, Empatia ti však nechýba, ale nezvykneš sa riadiť len podľa pocitov a snažíš sa zachovávať chladnú hlavu aj v tých najťažších situáciách.
VÔBEC NIE SI CITLIVÁ
Si ako kameň, takže hocičo ťa len tak nerozhodí. Áno, niekedy plačeš aj ty, ale naozaj veľmi zriedka. Si skôr racionálna a vieš prijať veci tak, ako sú. Nie je to zlé, ale občas ti naozaj chýba empatia a trpia kvôli tomu tvoji najbližší.

Ak by si chcela vedieť viac o citlivých ženách, v našom staršom článku sa dočítaš o istých veciach, ktoré robia len ony. Robíš to aj ty?

Teraz môžeš využiť našu limitovanú ponuku. PREMIUM obsah môžeš teraz na mesiac čítať úplne zadarmo. Prinášame ti názory odborníkov na rôzne témy, napríklad ako môže skončiť vzťah so ženáčom, ako sa rozísť s manipulátorom či ako odhaliť, že ťa partner podvádza. Viac o našom členstve sa dozvieš TU.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy